Новини

Іскандерам Дерипаски вже не до сміху

Після анексії Криму російський мільярдер Олег Дерипаска передбачав проблеми в Росії, тому він переніс офіс «Русала» в Швейцарію, практично в повному складі. Склалася парадоксальна ситуація – вам потрібна велика партія алюмінію в Росії, ви телефонуєте в Волгоград, а вас перенаправляють в Швейцарський офіс. В доповнення до Європейського офісу він створив найбільший стік алюмінію в світі в Швеції. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер кім Ахеджаков.

За його словами, можна сказати без краплі сарказму, що Олег Дерипаска – розумна людина, тому він готував собі на яку подушку для безбідного життя в Європі, але щось пішло не так і тепер під ударом запаси сировини на сотні мільйонів, а то й мільярди доларів. Санкції роблять свою справу з кожною годиною.

«Так що запасайтеся попкорном! Буде цікаво! Єдине, що з впевненістю можу сказати – цей понеділок не залишиться в пам’яті росіян, як чорний понеділок!», – зазначив блогер. Він додав, що в найближчі кілька тижнів російську економіку чекають потрясіння куди потужніший.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України