Політика

Блогер: про що ці гасла? «Новий курс», «Наступний», «Чесності більше», «Ми зможемо», «Корови мукають», «Трава зелена»…

«Новий курс», «Наступний», «Чесну більше», «Ми зможемо», «Корови мукають», «Трава зелена»… В 2014 році політики йшли на вибори з гаслами про реформи, про перемогу у війні, про скасування депутатської недоторканості. Мало того, що ніхто з них в цьому плані нічого не зробив: вони не голосували за реформи, вони не голосували за бюджетів, вони не голосували за питання, що стосуються безпеки і оборони, скасовувати депутатську недоторканність вони боятися навіть для наступного парламенту, тихенько заговоривши це питання, так вони ще й намагаються відсторонитися від будь-якої відповідальності надалі, використовуючи просто набір слів для гасел у своїх програмах. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він відзначає, навіть гасла, які в 2014 році хоч якимось чином відображали наміри, наприклад, «Візьми і зроби», «Я поверну Крим!», «Вимагаємо децентралізацію!» вони тихенько поміняли на абсолютне ніщо. І, що ж нам обіцяють політики на бігбордах? – Чесну більше! І, що ви будете вимагати у них зробити для вас? – Ми зможемо! І, як ви змусите їх відповідати за невиконані обіцянки? – Наступний!

На думку блогера, так відбувається, тому що вони не збираються виконувати якісь обіцянки перед українцями, судячи з їх рекламі і тому що вони несуть, вони считают нас, українців, тупим бидлом. Вони будуть виконувати обіцянки перед вербувальниками та спонсорами, ведучи України з «новим курсом» старий СРСР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України