Блогер: про що ці гасла? «Новий курс», «Наступний», «Чесності більше», «Ми зможемо», «Корови мукають», «Трава зелена»…

«Новий курс», «Наступний», «Чесну більше», «Ми зможемо», «Корови мукають», «Трава зелена»… В 2014 році політики йшли на вибори з гаслами про реформи, про перемогу у війні, про скасування депутатської недоторканості. Мало того, що ніхто з них в цьому плані нічого не зробив: вони не голосували за реформи, вони не голосували за бюджетів, вони не голосували за питання, що стосуються безпеки і оборони, скасовувати депутатську недоторканність вони боятися навіть для наступного парламенту, тихенько заговоривши це питання, так вони ще й намагаються відсторонитися від будь-якої відповідальності надалі, використовуючи просто набір слів для гасел у своїх програмах. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він відзначає, навіть гасла, які в 2014 році хоч якимось чином відображали наміри, наприклад, «Візьми і зроби», «Я поверну Крим!», «Вимагаємо децентралізацію!» вони тихенько поміняли на абсолютне ніщо. І, що ж нам обіцяють політики на бігбордах? – Чесну більше! І, що ви будете вимагати у них зробити для вас? – Ми зможемо! І, як ви змусите їх відповідати за невиконані обіцянки? – Наступний!

На думку блогера, так відбувається, тому що вони не збираються виконувати якісь обіцянки перед українцями, судячи з їх рекламі і тому що вони несуть, вони считают нас, українців, тупим бидлом. Вони будуть виконувати обіцянки перед вербувальниками та спонсорами, ведучи України з «новим курсом» старий СРСР.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh