Авторські статті

Без участі російських спецслужб масового вбивства в Керчі не було, – блогер

Український блогер, історик, журналіст Дмитро Вовнянко у своєму блозі пише, що українці і далі можуть читати російські газети, читати новини з російських сайтів і ламати голову, як же так сталося, що такий молодий хлопець і наробив стільки лиха, влаштувавши масове вбивство в Керчі.

Блогер зазначає, що не можна займатися марною тратою часу і просто включити логіку, порівнявши кілька подій. Отже, в США в школі «Колумбайн» сталася трагедія, приблизно така ж, як у Керчі. Там було два нападники, на руках у них було чотири одиниці зброї, дві – нарізних. Жертви не тікали. Тривалість розстрілу – 50 хвилин. Результат: 15 убитих і 23 поранених.

За словами Вовнянко, тепер повертаємося до недавніх подій в Керчі. Керч, політехнічний коледж: один нападник. Один дробовичок. Жертви рятувалися, як могли, розбігаючись у різні боки. Тривалість розстрілу – 7 хвилин. 21 вбитий і 53 поранених. І це – далеко не єдина дивина кримської трагедії. А так, звичайно, можна і далі вірити в «дрища-Рембо» з дробовичком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.