Авторські статтіВійна РФ проти України

Межа мрій бойовиків з ОРДЛО – виторгувати у України амністію або дивом отримати право на втечу в РФ

Відомий український політолог, блогер Кирило Сазонов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував матеріал, в якому він розповів про долю колись ревних до війни проросійських бойовиків на тимчасово окупованих районах Луганської та Донецької областей, як і чим вони живуть і про що мріють.

У своїй статті політолог зазначає, що на сьогоднішній день ні для кого не секрет, що бойовики в ОРДЛО вже давно не горять бажанням вступати в бої з українськими військовослужбовцями, так і обмінюватися артилерійськими ударами теж не рвуться. Він зазначає: «Пропаганда швидкого і успішного наступу на Київ і навіть просто розширення так званої ДНР хоча б до кордонів Донецької області нікого не вражає. Відсидітися і виторгувати у України амністію або дивом отримати право на втечу в Росію – ось межа мрій «армійських корпусів ОРДЛО» сьогодні».

У цей час Кирило Сазонов додав: «Всі плани накрились мідним тазом, ніякої «Новоросії» не вийшло, приєднувати до себе ці території Кремль теж відмовився. Самостійне виживання економічно неможливо, а фінансування з Москви урізують без обіцянок повернути на колишній рівень. Грошей немає і навіть триматися не пропонують. Тим не менше, до кінця травня обстановка різко загострилася».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.