Межа мрій бойовиків з ОРДЛО – виторгувати у України амністію або дивом отримати право на втечу в РФ

Відомий український політолог, блогер Кирило Сазонов на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував матеріал, в якому він розповів про долю колись ревних до війни проросійських бойовиків на тимчасово окупованих районах Луганської та Донецької областей, як і чим вони живуть і про що мріють.

У своїй статті політолог зазначає, що на сьогоднішній день ні для кого не секрет, що бойовики в ОРДЛО вже давно не горять бажанням вступати в бої з українськими військовослужбовцями, так і обмінюватися артилерійськими ударами теж не рвуться. Він зазначає: «Пропаганда швидкого і успішного наступу на Київ і навіть просто розширення так званої ДНР хоча б до кордонів Донецької області нікого не вражає. Відсидітися і виторгувати у України амністію або дивом отримати право на втечу в Росію – ось межа мрій «армійських корпусів ОРДЛО» сьогодні».

У цей час Кирило Сазонов додав: «Всі плани накрились мідним тазом, ніякої «Новоросії» не вийшло, приєднувати до себе ці території Кремль теж відмовився. Самостійне виживання економічно неможливо, а фінансування з Москви урізують без обіцянок повернути на колишній рівень. Грошей немає і навіть триматися не пропонують. Тим не менше, до кінця травня обстановка різко загострилася».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh