Новини

Блогер: маючи все це Путін ніколи не зважитися натиснути на заповітну кнопку

У соцмережі сперечаються про те, чи зроблять росіяни Володимира Путіна царем. Як би там не було, суперечка тут недоречна. Навіть російські царі не малі таких віддач. Важливо зрозуміти, що це не палац у столиці, а всього лише – «дачка» в сонячному Геленджику. Ціна питання – 1 мільярд доларів. Більше, ніж вартість компанії «Рошен». Про це у своєму блозі пише український блогер, публіцист Павло Правий.

Він зазначає, що є ще у Путіна справжній палац. Називається він «Костянтинівський», розташований в Стрельні під Санкт-Петербургом. Ціна питання – 200 мільйонів доларів. Побудований за кошти вдячних нафтових магнатів. Є й скромна резиденція «для душі і заспокоєння» – «Місячна поляна» на горі Фішт під Сочі на 105 гектарах. Спеціально до зимової Олімпіади збудували., на лижах покататися. Ціна питання невідома, але тільки дорога до дачі обійшлася в 70 мільйонів доларів.

За словами Павла Правого, всього у Володимира Володимировича 20 резиденцій по всій країні. Російська імператорська прізвище Романових навіть поруч не стояла ні за кількістю, ні за якістю. Питання на тему, навіщо одній людині все це теж навряд чи доречні. Зате є відповідь на інше важливе: натисне Володимир Володимирович на кнопку? Природно, ні, втратити це все і переселитися в підземний бункер?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України