Життя

Блискучі поради від Іва Сен-Лорана. Все, про що він говорив, до цих пір актуально!

Кожне слово — в точку.

Моді необхідний художник! Ів Сен-Лоран малював з тих самих пір, як навчився тримати олівець. Вже у 8 років він наряджав у власноруч склеєні костюми маленьких ляльок для іграшкового театру, виготовляв декорації зі старих ганчірок і взагалі розважався як міг. Мріючи стати справжнім творцем, Ів прославився, коли йому виповнилося 17: розроблений ним проект маленького чорного плаття виявився кращим на солідному конкурсі, обійшовши варіант Карла Лагерфельда.

Молодого дизайнера запросивши до себе на роботу Крістіан Діор, і так почалася кар’єра єра модельєра, якого потім прозвали Король-сонце. Завдяки Іву Сен-Лорану в моду увійшов стиль унісекс, стерлася чітка межа між чоловічим і жіночим одягом.

У смокінгах, високих чоботях і брюках жінки стали відчувати себе вільніше та впевненіше. 40 років цей дивовижний чоловік працював на терені моді, вкладаючи безмежну любов у те, що робить. Його ставлення до промов, жінкам і життя в цілому вражає!

Самі елегантні наряди повинні бути чорними, без всяких сумнівів. Чорний колір захоплював Іва Сен-Лорана. Він не був прихильником великих, блискучих прикрас, і цього у нього варто повчитися багатьом сучасним дамам. Окуляри з широчезною чорною оправою — його улюблений аксесуар. Ів обожнював сонячні окуляри і рекомендував доповнювати ними вбрання. Крапля парфумів, на думку Сен-Лорана, значити більше для образу, ніж дорогі прикраси з дорогоцінних металів.

Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!Гардероб — це стиль життя. Якщо людина серйозно захоплюється своїми нарядами, він завжди повинен бути напоготові: випадковий погляд на вітрину може виявитися фатальним і нова річ неминуче буде куплена. Ів любив піджаки і радив носити їх не тільки чоловікам, але й жінкам. Різкі лінії в одязі, незвичні пропорції — ознака авангардного погляду не тільки на одяг, але і на образ життя. Ті, що ти робиш і що носиш, має перебувати в гармонії.

Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!Досконалість — ось до чого потрібно прагнути. Ів Сен-Лоран не гнався за сенсаціями і нововведеннями, він старанно працював, створюючи унікальні речі і заглиблюючись у тонкощі справи. Його одяг був не тільки естетично довершеною — Ів цінував практичність. Особливі почуття дизайнер відчував до джинсів: «У них є вираз, скромність, сексуальна привабливість, простота — все, на що я сподіваюся в моєму одязі».
Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!Одягайся як людина. «Мені фізично боляче бачіті жінку, яка своїми руками перетворила себе в жертву моді і виглядає смішно і дивно». Сен-Лоран був не тільки законодавцем моди і яскравим представником богеми. Він цікавився життям і мистецтвом у різних проявах! Створивши костюми для фільму Луїса Бунюеля «Денна красуня», художник подружил французьку моду і світове кіно назавжди. Обмежений людина не може бути красивим за визначенням, вважав Ів.
Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!«Найкращий одяг для жінки — це обійми люблячого її чоловіка. Але для тих, хто позбавлений такого щастя, є я!» Сен-Лоран став першим нарцисом в світі моди: цей чоловік умів любити себе. Випустивши лінію парфумів, названих на честь себе, він знявся для реклами абсолютно голий. Дуже провокаційний крок у 1971 році…Ів переконливо радив усім жінкам не шукати щастя в любові, яка має властивість проходити і часто буває нещасним. Набагато простіше регулярно радувати себе новим одягом і косметикою, а любов отримувати як приємний бонус.
Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!Сліпуче плаття не надягають двічі. Ів Сен-Лоран радив не жаліти грошей на вбрання, якщо плануєш відвідати дуже важливий захід. Відчувати себе комфортно і виглядати не гірше інших — святе правило. Жінка — прекрасна істота, цього не заперечував дизайнер, який ввів моду на андрогінність і переодягнув жінок в брюки. Закохана жінка — поза конкуренцією…
Блестящие советы от Ива Сен-Лорана. Всё, о чём он говорил, до сих пор актуально!

Смерть Сен-Лорана стала кінцем прекрасної епохи для світу французької моди. Але його фірмові прийоми, такі як сукні у вигляді трапецій і смокінги для жінок, досі користуються небувалою популярністю. «Я був би щасливий в раю лише за умови, що янголи одягнені зі смаком і носять свої німби з витонченим нахилом», — висловив своє ставлення до життя і смерті геніальний дизайнер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України