Авторські статтіСпорт

Чешка Естер Ледецка встановила унікальне досягнення на Олімпіаді-2018

Чешка Естер Ледецка стала першою спортсменкою в історії, яка завоювала золоті медалі в різних видах спорту у рамках однієї зимової Олімпіади. До цього таке досягнення підкорялося тільки двом чоловікам, причому останнім з них датується далеким 1924 роком.

Нагадаємо, тиждень тому Ледецка сенсаційно виграла у жіночому слаломі-супергіганті, хоча на лижі вона перейшла тільки в 2016 році. У суботу, 24 лютого, чешка підтвердила статус фаворита в рідному для себе вигляді – сноуборді і впевнено виграла золото в паралельному гігантському слаломі. У фіналі Ледецка здолала представницю Німеччини Селіну Йорг.

«За всю останній тиждень саме сьогодні я менше всього нервувала. Відчувала себе дуже добре. Впевнено. На щастя, кваліфікацію нам перенесли на сьогодні, і у мене було більше часу підготуватися. В цей було не так просто перемкнути режим «лижниця» на «сноубордистка». Сніг тут дещо інший. Мені знадобилося багато зусиль, щоб звикнути», – сказала чемпіонка після заїзду.

«Хочу подякувати всім, хто був зі мною ” – команду, вболівальників, рідних і близьких. Ця перемога належить їм. Окреме спасибі моєму дідусеві. Чекаю не дочекаюся, коли ми зателефонуємо», – додала Ледецка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України