Новини

Ближче до беатифікації папи Івана Павла І?

Повідомлення про новее чудо, яке відбулося у Латинській Америці за заступництвом Слуги Божого Альбіно Лучіані – Івана Павла І, а також призначення нового постулятора його беатифікаційної справи, яким став префект Конгрегації Духовенства кардинал Беньяміно Стела свідчать про те, що збільшилися шанси на беатифікацію «усміхненого папи», котрий керував Церквою всього лише 33 дні – пише італійський часопис «Corriere delle Alpi».

Кардинал Стелла, якому у серпні виповниться 75 років, змінить постулятора справи беатифікації Івана Павла І, ректора Папського Лятеранського Університету, архієпископа Енріко дал Коволо. Номінація близького співпрацівника Святішого Отця, на думку цієї газети, може свідчити про те, що папа Франциск бажає уважно слідкувати за поступами беатифікаційного процессу одного зі своїх попередників, останнього італійця на Петровому Престолі перед виборами св. Івана Павла ІІ, Бенедикта XVI і Франциска.

„Corriere delle Alpi” пригадує, що саме Альбіно Лучіані як єпископ Вітторіо Венето послав о. Беніяміно Стеллу до Папської Церковної Академії, де готуються працівники ватиканської дипломатії. Водночас газета зазначає, що в місці народження Івана Павла I, Канале д`Аґордо 26 серпня (у 38 річницю вибору кардинала Альбіно Лучіані папою) Державний Секретар Апостольского Престолу кардинал П’єтро Паролін відкриє музей присвячений Івану Павлу I.

Альбіно Лучіані народився 17 жовтня 1912 р. у Форно ді Канале (колишня назва Канале д`Аґордо). Від 1958 р. був єпископом Вітторіо Венето, від 1969 р. Патріархом Венеції, а від 1973 р. кардиналом. 26 серпня 1978 р. Його обрали папою римським і він прийняв ім’я Івана Павла І. Його називали Папою Посмішки. Помер несподівано 28 вересня 1978 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України