Блаженніший Святослав відвідає Австрію

У п’ятницю, 11 листопада 2016 року, до Відня зі своїм першим трьохденним душпастирським візитом завітає Глава Української Греко-Католицької Церкви, Блаженніший Святослав. Предстоятель УГКЦ матиме кілька офіційних зустрічей з австрійськими представниками влади та духовенством, поспілкується з українськими вірними і душпастирями УГКЦ в Австрії.

З нагоди святкування 100-річчя перенесення мощів св. Йосафата Кунцевича до храму св. Варвари свій душпастирський візит до Відня здійснить Глава Української Греко-Католицької  Церкви, Блаженніший Святослав.

У програмі першого дня візиту Глави УГКЦ – офіційна зустріч з політичним директором Міністерства закордонних справ Австрії Александром Маршіком та директором наукового співробітництва доктором Маркусом Бергманом. У п’ятницю Блаженніший Святослав зустрінеться з Апостольським Нунцієм в Австрії Архиєпископом Петером Цурбріггеном, дипломатом Святого Престолу.

У суботу, Глава УГКЦ матиме приватну розмову з Кардиналом Крістофом Шенборном, архиєпископом Відня і примасом Австрії, Ординарієм для католиків візантійського обряду в Австрії. Також у цей день Блаженніший Святослав зустрінеться з душпастирями УГКЦ в Австрії, українською молоддю, дітьми та представниками українських громадських організацій, що діють на території Австрії. Після офіційних зустрічей Предстоятель УКГЦ візьме участь в Урочистій академії з нагоди відзначення 100-річчя перенесення мощів св. Йосафата Кунцевича з Бяла Подляска (сьогодні Польща) до Відня. Святкування завершаться Архиєрейською Божественною Літургією в соборі св. Стефана та перенесенням ікони св. Йосафата Кунцевича до храму св. Варвари.

У неділю, Блаженніший  Святослав разом з духовенством відслужить Божественну Літургію в храмі св. Варвари та зустрінеться з членами парафіяльних рад УКГЦ в Австрії. Наприкінці свого першого офіційного візиту до Відня Предстоятель греко-католиків України відвідає Інтернаціональний Богословський інститут в Трумау, де Блаженніший зустрінеться зі студентами та викладачами інституту.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh