Благодійні їдальні Карітасу України – шанс для потребуючих відчути підтримку та турботу

У Краматорську розпочала свою роботу благодійна їдальня, котра має на меті забезпечити гарячими обідами потребуючих, що з різних причин опинилися за межею бідності. В перші ж дні роботи її відвідувачами стали близько 40 осіб.

Під час церемонії відкриття директор Благодійного фонду “Карітас Краматорськ” отець Василь Іванюк, зазначив, що справа милосердя – це те, що є основою в житті християнина, наші старання мають бути зосереджені на допомозі потребуючим: я був голодний – ви мене нагодували, я був спраглий – ви мене напоїли, я був подорожуючим – ви мене в дім пустили, – жити так, робити вчинки добрі, вчить нас Христос і ми повинні про це завжди пам’ятати”.

Для утримання і подальшого облаштування їдальні Карітас Краматорськ та громадська організація “Життя милосердя” закликають всіх небайдужих відгукнутись і сприяти цій добрій справі, долучившись до придбання будівельних матеріалів та продукти для приготування обідів потребуючим.

Також благодійна їдальня почала працювати в Маріуполі, оскільки як зазначає директор Карітасу Маріуполь отець Ростислав Спринюк ,вона вкрай необхідна із допоможе забезпечити гарячим обідом найбільш вразливі верстви населення як з-поміж вимушених переселенців так і серед мешканців Маріуполя.

Тим часом у Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ стартував проект “Великодня милостиня для потребуючих” метою допомогти найбіднішим людям, котрі відвідують благодійну їдальню. Благодійна їдальня у Коломиї працює з 2002 року, від того часу до сьогодні, було надано понад 150 000 благодійних обідів для безхатченків, людей в тяжкому матеріальному становищі, людей з обмеженими фізичними можливостями та потребуючих дітей.

“Господиня” їдальні – Ірина Михасюк, саме вона – готує, миє посуд та прибирає. Розповідає, що із задоволенням працює на кухні і щиро радіє, коли люди ідуть від неї ситі і хоч трішки щасливіші. Пані Ірина обіди готує за заздалегідь складеним і погодженим меню – щодня це різні страви: обов’язково є перше, друге з м’ясом чи рибою, салат і якийсь напій. Функціонує їдальня коштом доброчинних пожертв.

Долучитись до підтримки роботи благодійної їдальні можна склавши благодійні пожертви у храмах Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, а саме: Вижниці, Городенці, Косові, Надвірній, Отинії, Снятині, Тлумачі, Чернівцях, Яремчі, та Коломиї, а також безпосередньо у приміщенні Карітасу.

Джерело: caritas-ua.org

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh