Політика

Бізнесмен: Тимошенко хоче нову народну Конституцію? Виходить, зараз у нас антинародна або недостатньо народна?

З кожним днем все більше українські міста засипають передвиборною агітацією, але, по колишньому рівних у цій справі лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко – ні. Як пише у своєму блозі український бізнесмен і блогер Олександр Деркач передвиборчу творчість на білбордах просто дивує. Найпоширеніший слоган Юлії Володимирівни: «Нова народна Конституція».

Олександр Деркач зазначає, що всі адекватні люди чудово розуміють, що всі ці заклики, гасла, обіцянки, програми, плани, загалом-то, «білий шум», як і всі інші «нові» і ще новіше новації, які на наші голови звалять претенденти на найвищу посаду в країні.

Блогер пише, що, тим не менш, виникає питання, що мається на увазі під конкретним слоганом «Нова народна Конституція», який красується на бордах Тимошенко, оскільки комі між нова і народна немає, то можна розуміти як хочеш. Виходить, була антинародна, а буде народна Конституція. Або що була народна, а стане ще народнее. Або що не було ніякої, а тепер таборі не тільки нова, а й народна. При цьому чомусь пригадується, як же раділи депутати 28 червня 1996 року приймаючи ту Конституцію, яка сьогодні у нас є.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.