Бізнесмен: Тимошенко хоче нову народну Конституцію? Виходить, зараз у нас антинародна або недостатньо народна?

З кожним днем все більше українські міста засипають передвиборною агітацією, але, по колишньому рівних у цій справі лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко – ні. Як пише у своєму блозі український бізнесмен і блогер Олександр Деркач передвиборчу творчість на білбордах просто дивує. Найпоширеніший слоган Юлії Володимирівни: «Нова народна Конституція».

Олександр Деркач зазначає, що всі адекватні люди чудово розуміють, що всі ці заклики, гасла, обіцянки, програми, плани, загалом-то, «білий шум», як і всі інші «нові» і ще новіше новації, які на наші голови звалять претенденти на найвищу посаду в країні.

Блогер пише, що, тим не менш, виникає питання, що мається на увазі під конкретним слоганом «Нова народна Конституція», який красується на бордах Тимошенко, оскільки комі між нова і народна немає, то можна розуміти як хочеш. Виходить, була антинародна, а буде народна Конституція. Або що була народна, а стане ще народнее. Або що не було ніякої, а тепер таборі не тільки нова, а й народна. При цьому чомусь пригадується, як же раділи депутати 28 червня 1996 року приймаючи ту Конституцію, яка сьогодні у нас є.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh