Економіка

Бізнес закликає ВРУ перезавантажити БЕБ

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та аналітичні центри закликають ВР ухвалити законопроєкт про перезавантаження Бюро економічної безпеки (БЕБ) №10439-2, альтернативний урядовому законопроєкту №10439.

Про це повідомила пресслужба ЄБА.

“Минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано альтернативний законопроєкт №10439-2 щодо реформування БЕБ. ЄБА підтримує даний проєкт закону як такий, що враховує пропозиції та коментарі бізнесу в контексті реформування Бюро”, – йдеться в повідомленні.

Асоціація, зокрема, зазначила, що добір голови й на ключові посади БЕБ має відбуватися на конкурсних засадах за участю в комісії іноземних експертів аналогічно до конкурсу на голову НАБУ.

В асоціації зауважили, що процедура переатестації старих працівників має бути чітко регламентована і не відкладатися на період після війни.

ВАР також підтримала проєкт закону №10439-2, оскільки, на думку ради, саме цей законопроєкт дасть змогу виконати зобов’язання, які взяла на себе Україна в перемовинах із партнерами, зокрема переатестацію працівників БЕБ упродовж 18 місяців від дня набуття чинності законом, наявність в атестаційних комісіях достатньої кількості осіб із міжнародних і неурядових організацій, а також здійснення аудиту ефективності діяльності БЕБ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України