Битва проти коронавіруса: Австрія в числі кращих

69 днів минуло з моменту великий блокування. Погляд на наші міста показує, що «нормальна» життя починається повним ходом

Ослаблення антикризових заходів приймається з ентузіазмом: торгові вулиці штурмуются покупцями, ввечері столики багатьох ресторанів повністю заброньовані, молоді люди заповнюють площі, а на віденському Дунайському каналі кожен вечір панує святкова атмосфера.

Експерти попереджають, і справедливо попереджають про небезпеку другої хвилі. Тим не менш ясно, що Австрія досягає успіху в боротьбі з вірусом в порівнянні з іншими країнами. Станом на суботу, 3 години дня, в Австрії заразилися 16 414 осіб. Це ставить нас на четверте місце в рейтингу країн Західної Європи. Тільки в Греції (номер 1), Фінляндії і Норвегії менше хворих. Ситуація в міні-державі Люксембург особливо погана. Тут 65 осіб на 10 000 жителів заразилися коронавірусом.

На наочному графіку можна побачити, як число смертей в Австрії швидко падає порівняно з іншими країнами. Тільки в Норвегії падіння сталося швидше.

У самій Австрії дані з Карінтії особливо позитивні. Вчора тут було тільки три хворих. У Бургенланді тільки 13 осіб в даний час інфіковані.

Крок за кроком, якщо ситуація із захворюваністю залишиться позитивною, будуть введені і подальші заходь пом’якшення. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер представить більш детальну інформацію завтра. Правила на все літо будуть представлені 15 червня.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh