Новини з Австрії

Битва проти коронавіруса: Австрія в числі кращих

69 днів минуло з моменту великий блокування. Погляд на наші міста показує, що «нормальна» життя починається повним ходом

Ослаблення антикризових заходів приймається з ентузіазмом: торгові вулиці штурмуются покупцями, ввечері столики багатьох ресторанів повністю заброньовані, молоді люди заповнюють площі, а на віденському Дунайському каналі кожен вечір панує святкова атмосфера.

Експерти попереджають, і справедливо попереджають про небезпеку другої хвилі. Тим не менш ясно, що Австрія досягає успіху в боротьбі з вірусом в порівнянні з іншими країнами. Станом на суботу, 3 години дня, в Австрії заразилися 16 414 осіб. Це ставить нас на четверте місце в рейтингу країн Західної Європи. Тільки в Греції (номер 1), Фінляндії і Норвегії менше хворих. Ситуація в міні-державі Люксембург особливо погана. Тут 65 осіб на 10 000 жителів заразилися коронавірусом.

На наочному графіку можна побачити, як число смертей в Австрії швидко падає порівняно з іншими країнами. Тільки в Норвегії падіння сталося швидше.
Битва против коронавируса: Австрия в числе лучших

У самій Австрії дані з Карінтії особливо позитивні. Вчора тут було тільки три хворих. У Бургенланді тільки 13 осіб в даний час інфіковані.

Крок за кроком, якщо ситуація із захворюваністю залишиться позитивною, будуть введені і подальші заходь пом’якшення. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер представить більш детальну інформацію завтра. Правила на все літо будуть представлені 15 червня.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України