Більшість австрійців готові не поскупитися на літній відпочинок

Будь то відпочинок на морі або поїздка по місту: дві третини австрійців планують літній відпочинок в цьому році і не боятися платити за нього.

Згідно з опитуванням, 70 відсотків австрійців планують літні канікули в цьому році — це більше на 66 відсотків, ніж у попередньому році. Таким чином, Австрія знаходиться значно вище середнього показника по Європі — 63%. Середній відпускний бюджет становить 2627 євро (1 відсоток) і його перевершує тільки бюджет швейцарців (2856 євро).

Для репрезентативного обстеження планування поїздок, проведеного дочірньою компанією Generali Europ Assistance, було опитано 12 000 респондентів в десяти європейських країнах, а також в Америці та Бразилії. В Австрії в опитуванні взяли участь 1000 осіб. Бесим Акінчі, керуючий директор Europ Assistance в Австрії і Швейцарії, пояснює: «Економіка процвітає, безробіття знизилося, процвітання зросла. Це також відображається в туристичному поведінці австрійців. Ми очікуємо на позитивну динаміку для туристичної індустрії в наступному році».

Море з 67 відсотками знаходиться в самому верху списку побажань австрійців. За даними опитування, 19 відсотків респондентів планують поїздку в якесь місто, 16 відсотків — у гори, 23 відсотки — у сільську місцевість, а 20 відсотків планують зробити поїздку в одну або декілька країн.

Відомі місця або пам’ятники хочуть відвідати респонденти хоча б раз у своєму житті – Ейфелева вежа (19 відсотків), Піраміди Гізи (12 відсотків), Статуя Свободи (10 відсотків), Велика китайська стіна (9 відсотків), Тадж-Махал і Мачу-Пікчу (7 відсотків).

Цікаво також, що з 64% до 69% збільшилася кількість австрійців, які не хочуть бути доступними у відпустці для свого роботодавця.

За матеріалами:vienna.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh