Більше грошів? Більше безпеки? Що очікує австрійців в 2019 році – Частина 1

Зарплата, соцстрахування, медицина, цінні папери, комунальні витрати

Заробітна плата і соціальний захист

Очікується, що наступного року заробітна плата зросте вище прогнозованого рівня інфляції в 2,1 відсотка. Особливо сильно зросте утримання зайнятих у металообробці, деякі з яких отримають до 4,3 відсотка більше. Державні службовці отримають в середньому 2,76 відсотка приросту заробітної плати, комерційні службовці — 2,83 відсотка.

Замість фактично розрахованої поправки на інфляцію в 2,1 відсотка, ÖVP і АПС вирішили збільшити пенсії ще більше. Невеликі пенсії — включаючи мінімальну пенсію — підвищуються на 2,6 відсотка, високі — вище максимальної пенсії по ASVG в 3402 євро — на фіксовану суму 68 євро.
Сімейний бонус — проект коаліції ÖVP-АПС і вартістю 1,5 мільярда євро — найдорожча міра першого року їхнього правління. З 2019 року сім’ї матимуть право на зниження податку до 1500 євро на дитину в рік. За даними Інституту економічних досліджень, реформа може охопити близько 98 відсотків сімей в Австрії.

З 1 січня набуває чинності положення про сімейні посібники на дітей, що живуть за межами Австрії. Підтримка коригується з урахуванням вартості життя в країні проживання. Тому він буде вище для прибулих з добре фінансованих країн, але для працівників з країн Східної Європи швидше за все будуть значні втрати.

Уряд також погодив новий уніфікований підхід до гарантованого мінімального доходу (Mindestsicherung). Передбачається, що базова сума складі 863 євро (на одну людину). Скорочення заплановані для іммігрантів з поганим знанням німецької мови і бонус для одиноких батьків та інвалідів. Закон ще не прийнятий і федеральним урядам потрібно ще выремя для розробки нормативних актів = що має відбутися до кінця року.

Фінансовий сектор

В Австрії запроваджується єдина система страхування депозитів фізичних і юридичних осіб до 100 000 Євро до одна особа або банк.
Банки більше не зобов’язання зобов’язані розміщувати інформацію про курси валют, процентних ставках, зборах і т. д. у відкритому доступі в місцях обслуждивания коинетов. Тепер таку інформацію потрібно буде шукати лише на інтернет сторінках соответсующих банків.

Програма державної підтримки індивідуальних цільових банківських вкладів зберігається. Премія за вкладами Bauspar знову складі 1,5 відсотка в 2019 році, а Zukunftsvorsorge — 4,25 відсотка.

Інвестори, вкладники або інвестори більше не будуть мати необхідність зберігати свої цінні папери в роздрукованому паперовому вигляді. Протягом найближчого року планується «дематеріалізації» цінних паперів. Замість цінних паперів тепер буде мати місце реєстрації цінних паперів в цифровій формі.

Електрика

Після декількох підвищень на електроенергію з середини 2018 року, вартість електроенергії знову зросте в 2019. Причиною є підвищення цін на комунальні послуги на енергетичних ринках, які також засновані на рівні оптових цін на електроенергію. Електроенергія подорожчає вже з січня в компаніях Energie Steiermark, Tiroler Tiwag і Innsbrucker IKB.

Больше денег? Больше безопасности? Что ожидает австрийцев в 2019 году- Часть 1

Охорона здоров’я

В секторі охорони здоров’я в наступаючому році має посилитися боротьба з підробленими ліками: виробники ліків повинні будуть застосовувати дворівневу ступінь захисту для кожної упаковки ліків, що відпускаються за рецептом: код 2D-Data, який містить всю відповідну інформацію і надрукований безпосередньо на упаковці, і додатковий пристрій захисту від злому, яке показує, була упаковка відкрита раніше. Коли ліки лунає пацієнтам в аптеці, справжність нових упаковок спочатку перевіряється за допомогою сканера, а потім вони звіряються з базою даних.

Планується запровадження нової концепції медичної допомоги помираючим: вона повинні в першу чергу спрямована на полегшення страждання, а не продовжувати життя невиліковно хворих пацієнтів. При цьому законодавці підкреслюють, що це жодним чином не створює правову основу для евтаназії.

Плата за обслуговування електронних карт страхування в 2019 році збільшується на 25 центів до 11,95 євро, плата за рецептурні послуги — на 10 центів до 6,10 євро. Право на звільнення від цього збору мають одинокі особи з доходом не більше 933,06 євро, а подружні пари — не більше 1 398,97 євро в місяць.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh