Війна РФ проти України

Біля Дебальцевого терористи посилюють свої загони російськими військовими – Тимчук

   Оперативні дані групи «Інформаційний Опір».

На окупованій російсько-терористичними військами території Донбасу тривають заходи по створенню т.зв. «Армії Новоросії». Процес об’єднання бандформувань, який проводиться під управлінням Генштабу ЗС РФ за підтримки ФСБ РФ, супроводжується зіткненнями між збройними угрупованнями. Відзначені випадки арештів представників окремих терористичних груп. Найбільш активні зіткнення відзначаються в південних районах Донецької та Луганської областей, де російські найманці (в першу чергу т.зв. «козацтва») ведуть збройну боротьбу з дрібними групами місцевих бойовиків, що бігли з районів Горлівки, Макіївки, Єнакієвого, Стаханова та Донецька. Командна структура нової «армії» не в змозі контролювати дані терористичні групи на території як «ДНР», так і «ЛНР».

У районі Дебальцевського плацдарму фіксується подальше наростання активізації російсько-терористичних військ. Після невдалих спроб противника просунутися до околиць Дебальцевого з боку Нікішиного і Чорнухіного силами 3-х тактичних груп місцевих бойовиків, в «першу лінію» введені російські військовослужбовці. Зокрема, зафіксована як мінімум одна посилена ротна тактична група російських військ з бронетехнікою (до 15 одиниць), а також підтримують її 2 артилерійських підрозділи. Також на даній ділянці зафіксовано близько 10 мінометних розрахунків бойовиків.

Зафіксоване раніше в районі Вуглегірська нове бандформування обмежується нанесенням масованих ударів зі ствольної і реактивної артилерії, прагнучи завдати українським військам вогневе ураження з далеких дистанцій. Ідентифіковано 2 зведених артдивізіону, один з яких включає як мінімум одну батарею РСЗВ.

У районі н.п.Донецк і Авдіївка, після понесених втрат, основні сили російсько-терористичних військ відійшли від лінії зіткнення з українськими військами. В той же час, російсько-терористичні війська не припиняють наносити вогневі удари по позиціях українських військ. Відзначені вогневі позиції артилерії противника в районі Спартака, Путилівського мосту, Яковлівка, в Київському та Куйбишевському районах Донецька.

У районі Докучаєвськ-Новотроїцьк-Ольгинка відбувається подальше нарощування угрупування російсько-терористичних військ. Зокрема, триває її доукомплектування окремими групами та підрозділами.

У смузі Щастя-Станиця Луганська противник підсилює фронтальне тиск на українські війська з метою не допустити перекидання резервів в район переправи через Сіверський Донець, і одночасно нарощуючи в цьому районі своє угруповання. Російсько-терористичні війська активно застосовують артилерію, включаючи реактивну, важке піхотне озброєння, епізодично задіюється бронетехніка. Противник прагне витиснути українські війська з найбільш вигідних позицій (висоти, транспортні розвилки, вузли оборони), намагаючись тримати їх під постійним вогневим впливом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.