Бійцям АТО передали штурмові гвинтівки американського зразка

   Волонтери групи Сombat.ua передали українським солдатам в АТО штурмові гвинтівки американського зразка, але модернізовані в Україні.
За словами волонтера Павла Кащука, ця особлива зброя: зроблена в Україні, виробник представив її як мисливську гвинтівку. Але насправді її можна використовувати і на війні. І волонтери вже провели випробування цієї зброї, передає Joinfo.ua.

Ці гвинтівки волонтери випробували в умовах, наближених до бойових, і модернізували.

Крім гвинтівок, волонтери тестували рації на морозо- і водостійкість, тепловізори, каски, розвантаження, аптечки.

За допомогою львівських науковців модернізують приціл. Військові кажуть, що такі волонтерські експерименти рятують життя на війні. Самі ж волонтери тепер займаються ще й курсами для бійців. Адже часто солдати не використовують технічні новинки, тому що ніхто не вчить, як ними користуватися.

Детальніше дивіться у сюжеті 24 Канал:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Если там не восстановили возможность ведения автоматического огня, то толку с этих карабинов будет ноль! И даже восстановление автоматического огня еще не то! Эти карабины должны стрелять, как очередями с отсечкой по два, а лучше три патрона, так и в режиме непрерывного огня! А наиболее перспективной будет создание системы боепитания с ленты, размещенной в коробе носимым за спиной бойца, а это 450-500 выстрелов!!! И украинским оружейникам уже нужно думать над созданием принципиально-нового автоматического оружия на безгильзовых боеприпасах с ранцевым боепитанием носимым на спине! За этим будущее!!! Пехотинец вооруженный такой системой, сможет удерживать взвод солдат противника, не давая им и голову поднять!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh