Подорожі

Безкоштовна Барселона: 18 ідей для бюджетного відпочинку в столиці Каталонії

Якщо ви їдете в екскурсійний місто, зазвичай значна частина бюджету йде на відвідування пам’яток.

Оглядові екскурсії

Вперше в Барселоні? Тоді вам пощастило — безкоштовних екскурсій по місту тут вистачає. Ви зможете дізнатися про історію міста, головні визначні пам ятки і просто цікаво проведете час.

Безкоштовні тури «Барселона Антоніо Гауді» і «Прогулянка по Старому місту». У літній період (з 1 квітня по 30 вересня) екскурсії проводяться два рази в день: у 11:00 та о 16:30. У зимовий період (з 1 жовтня по 31 березня) залишається один тур в день — в 11:00.

Є можливість потрапити на дві безкоштовні екскурсії: тур «Старе місто» проводитися щодня в 10:30 і 15:00-екскурсія «Модернізм Гауді» стартує о 15:00. Тури проводяться на двох мовах — іспанською та англійською.

Тригодинна оглядова екскурсія по Барселоні. Проходять вони три рази в день: у 11:00, 13:00 і 15:00. Звичайно ж, безкоштовно.

Три безкоштовні щоденні пішохідні екскурсії по найвідомішим місцям Барселони.

Безкоштовні музеї

У більшість музеїв Барселони вхід вільний кожна перша неділя місяця та щонеділі після 15:00. Приходьте заздалегідь — можуть бути черги.

Музей історії Барселони. Тут ви дізнаєтеся, як виглядала Барселона 2 тисячі років тому. Стародавні стіни, руїни та інформація про них — після цього ви точно зрозумієте, наскільки цей древній місто.

Музей Пікассо. Відвідавши цей музей, ви зможете ретельно вивчити особистість самого автора. Його роботи розташовані в хронологічному порядку. Таким чином, легко можна простежити, як змінювалися його смаки і стиль.

Музей природничих наук Blau. Справжній парк Юрського періоду. Скелети стародавніх динозаврів, опудала всіляких тварин і комах — таке неможливо пропустити.

Музей музики. Цей музей вражає тім, що тут експонати можна не тільки почути, але й побачити. А для самих цікавих є інтерактивна галерея, де можна навчитися основам «музыкосложения».

Національний музей мистецтва Каталонії. Вражає він навіть своїм поглядом — величний палац, від якого просто захоплює дух. «Нутрощі» музею не поступається — безліч робіт романського і готичного періодів, а також більш пізні шедеври XIX і XX століть. Будьте уважні! У цьому музеї безкоштовні дні за субоатх після 15:00.

Безкоштовні оглядові майданчики

Вирушайте до бункера El Carmel. З його даху відкривається чудовий вид на всю Барселону.

Біля Національного музею мистецтва Каталонії розташована чудова оглядова площадка. Забратися на неї можна по сходах, що ведуть на Палацовий пагорб.

Хочете чогось незвичайного? Можна піднятися на автобусі на гору Монжуїк. Вид звідти прекрасний, а влітку вечорами там же проходять кінопокази під відкритим небом.

Безкоштовні парки

Ботанічний сад розташований на схилі вищезгаданої горі Монжуїк. Велика різноманітність рослин і квітів органічно вписується в місцевий ландшафт, так що здалеку навіть не відразу зрозумієш, що це-сад.

Парк Сьютаделья — один з найулюбленіших у місцевих жителів. Тут і величезний фонтан, і ставки з качками, і просто затишна атмосфера.

Парк «Лабіринт Орта». Як зрозуміло з назви, крім звичайних атрибутів, в цьому парку ще є величезний лабіринт. В такій красі і заблукати не страшно.

Безкоштовні пляжі

Власне, тут туристам пощастило — всі пляжі Барселони безкоштовні. Є ятовуйте кращі з них:

Пляж Sant Sebastiа. Один з найбільш великих і багатолюдних в Барселоні. Перевага в тому, що він знаходиться в самому центрі міста. Альо при цьому — один із самих чистих пляжів міста. За розкидання сміття цілком можна отримати штраф.

Пляж Sant Miquel зовсім не схожий на попередній. Тут завжди тихо, немає великого скупчення людей, а скеляста місцевість дарує відчуття єднання з природою.

Пляж Barceloneta — один з найстаріших в місті і один з найкращих в світі. За версією каналу Discovery, він займає третє місце в рейтингу кращих пляжів світу. Крім чистого моря і теплого піску, тут можна зайнятися активним відпочинком. Тут є волейбольні майданчики, столи для пінг-понгу і інші місця для відпочинку.

Проживання в готелі — від €25 до €200.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України