Авторські статтіДіаспора

В США безпритульний знайшов 17 тисяч доларів і віддав їх поліції. Фото

Бездомний житель американського міста Самнер (штат Вашингтон) знайшов на вулиці пакет з великою сумою готівки, але вирішив вчинити правильно і не став привласнювати гроші собі. Всього в сумці лежали 17 тис. доларів.

Знахідку 32-річний Кевін Бут зробив звичайної літньої ночі у будівлі благодійного банку продовольства. Американець розраховував знайти тут трохи хліба, залишеного волонтерами, але замість цього виявивши біля ганку коричневий паперовий пакет з супермаркету. Всередині лежали пачки купюр по 20 і 100 доларів.

За словами Бута, який живе на вулиці вже сім років, спочатку він не повірив своїм очам.

«В той момент я подумав, що робити? Тікати чи залишатися? Я не знав, яка сума лежить в паці, але розумів, що ці гроші мені не належать. Я взяв у руки тільки одну купюру в 20 доларів, понюхавши її і переконався, що гроші справжні», – розповів чоловік.

У підсумку бездомний дочекався приходу волонтера, пояснивши ситуацію і разом вони передали знахідку поліції. Протягом 90 днів правоохоронці шукали власника грошей, але ніхто за ними так і не прийшов. Тому продовольчого банку дозволили залишити всю суму собі.

Організація планує витратити гроші на добудову будівлі, що дозволить приймати ще більше безпритульних. Поліція нагородила Бута почесною грамотою, а шериф Мерікке потиснув йому руку і сказав, що далеко не кожен чоловік вчинив б чесно в подібній ситуації. В продовольчому фонді бездомному вручили кілька подарункових карт його улюбленого магазину і пообіцяли допомогти з житлом, так як на даний момент він живе в наметі в лісі. Однак чоловік відмовився від переїзду. Зараз волонтери підшукують йому зимовий одяг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України