Новини

Berliener Zeitung: близькі стосунки з Німеччиною можуть зашкодити президентським амбіціям Кличка

Німецька газета Die Berliener Zeitung повідомляє, що німецький бізнес Кличка та дозвіл на працевлаштування у цій країні можуть вплинути на його бажання балотуватися на посаду президента.

«Український закон про вибори та Німеччина можуть зірвати проект Кличка. Закон передбачає, що кандидат у президенти повинен прожити в Україні останні десять років. Проте, де Віталій Кличко перебуває вдома?», – замислюється журналіст видання Франк Герольд, маючи на увазі довготривале перебування у Німеччині відомого боксера і українського політика.

Як позитивний аргумент Герольд зауважив, що у Кличко є власником нерухомого майна у Києві і саме у цьому місті він проживає постійно.

«За іронією долі його близькі відносини із Німеччиною можуть стати для Кличка фатальними. І боксер сам привернув до цього увагу. ВВС відносно нещодавно провело інтерв’ю із Кличком де він чесно відповів на запитання: «Так, я вже майже 13 років живу у Німеччині», повідомляє Die Berliener Zeitung.

«Аби займатися своїм основним видом діяльності, Кличко має офіційний дозвіл на працевлаштування. Його отримують лише громадяни країн, що не є членами Європейського Союзу, для яких Німеччина є основним місцем проживання. Боксер також повинен визнати віллу, що розташована у гамбурзькому районі Отмаршен, своєю власністю. Також його фірма Klitschko Management Group GmbH зареєстрована у комерційному реєстрі ганзейського міста. Також важливо, що Кличко зобов’язаний платити податки не в Україні, а в Німеччині», – наголошує журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.