Беркутівці дають вибір на катування затримним активістам

Був хлопчина, якого беркутівці хотіли скинути з даху. Його зловили на даху на Грушевського, підвісили за ногу і кажуть: “Ну що, політаємо?” Але, на щастя, не кинули.

Зате його завели в якесь приміщення, обмотали голову туалетним папером і били до тих пір, доки папір повністю не просяк кров’ю.

Потім облили його бензином і дали вибір: або ми тебе підпалимо, або ми тобі ножа в плече заженемо, або будемо бити електрошокером – вибирай. Він вибрав шокер. Як розповідали, “Беркуту” якраз видали нові шокери, і їм дуже хотілося їх випробувати.

Приїжджали хлопці не просто побиті. Їх привозили після катувань. Я коли дивився відео з 1 грудня, як на Банковій били, то видавалось, що це знущання. Але це було на порядок страшніше.

 

Comments

0 comments

5 коментарів

 1. Житомирянин

  Безневинних беркут точно не бив, хто порушив закон, вдавався до заходів які несли загрозу життю та здоровю міліціонерів (читайте порядок застосування сили) а також порушував громадський порядок знали що це передбачає відповідальність за такі дії та притягнення до кримінальної відповідальності, ось і все, про що тут можна ще говорити, не лізь, не бий не кидай не пали і т.д і все буде добре, ніхто тебе бити не буде, поводися як бандит – як бандит і отримуй

  • Таким как ты фашистским уродам все равно,страна нищая или богатая.Твоя мать на Киевской трассе работает?

   • Ты выродок за своей старой бля…….смотри,чмо недоразвитое!

  • В мізках багатьох українців буря. Міліція не має право на катування і не фантазуйте. При затриманні міліція має право застосовувати силу, але вже після затримання – ні. Тут немає ніяких виправдань. І якщо ви виправдовуєте їх дії, то з вами не все гаразд. Ви заслуговуєте на цю владу. Але більшість тут живе нормальних людей, які заслуговують на краще.

 2. киевлянин

  Конечно, неправильно. Каждому, подпалившему коктейлем Молотова, разбившему шлем вместе с головой, беркутовцу, должны торжественно вручить букет цветов, коробку конфет, сертификат на гектар сала и 5 коробок американского печенья. Gepko – немедленно к психиатру, шизофрения прет у тебя из всех отверстий

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh