Авторські статті

Беркутівці дають вибір на катування затримним активістам

Був хлопчина, якого беркутівці хотіли скинути з даху. Його зловили на даху на Грушевського, підвісили за ногу і кажуть: “Ну що, політаємо?” Але, на щастя, не кинули.

Зате його завели в якесь приміщення, обмотали голову туалетним папером і били до тих пір, доки папір повністю не просяк кров’ю.

Потім облили його бензином і дали вибір: або ми тебе підпалимо, або ми тобі ножа в плече заженемо, або будемо бити електрошокером – вибирай. Він вибрав шокер. Як розповідали, “Беркуту” якраз видали нові шокери, і їм дуже хотілося їх випробувати.

Приїжджали хлопці не просто побиті. Їх привозили після катувань. Я коли дивився відео з 1 грудня, як на Банковій били, то видавалось, що це знущання. Але це було на порядок страшніше.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Безневинних беркут точно не бив, хто порушив закон, вдавався до заходів які несли загрозу життю та здоровю міліціонерів (читайте порядок застосування сили) а також порушував громадський порядок знали що це передбачає відповідальність за такі дії та притягнення до кримінальної відповідальності, ось і все, про що тут можна ще говорити, не лізь, не бий не кидай не пали і т.д і все буде добре, ніхто тебе бити не буде, поводися як бандит – як бандит і отримуй

    1. Таким как ты фашистским уродам все равно,страна нищая или богатая.Твоя мать на Киевской трассе работает?

      1. Ты выродок за своей старой бля…….смотри,чмо недоразвитое!

    2. В мізках багатьох українців буря. Міліція не має право на катування і не фантазуйте. При затриманні міліція має право застосовувати силу, але вже після затримання – ні. Тут немає ніяких виправдань. І якщо ви виправдовуєте їх дії, то з вами не все гаразд. Ви заслуговуєте на цю владу. Але більшість тут живе нормальних людей, які заслуговують на краще.

  2. Конечно, неправильно. Каждому, подпалившему коктейлем Молотова, разбившему шлем вместе с головой, беркутовцу, должны торжественно вручить букет цветов, коробку конфет, сертификат на гектар сала и 5 коробок американского печенья. Gepko – немедленно к психиатру, шизофрения прет у тебя из всех отверстий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.