ЄС|NATOНовини

“Беркут” розганяє мітинг на Майдані

Спецпідрозіл “Беркут” розігнав мітинг на Майдані. Про це повідомив один з активістів, що знаходиться біля наметів. 4 автобуси “Беркуту” вчора прибули о 23:30, і одразу оточили мітингувальників. Люди стали в коло, співали гімн України, і кричали “зрадники у погонах”, “Слава Україні, смерть ворогам”, “зека геть”.

На сьогодні готується ще більша акція протесту!

“Беркут” по одному висмикував людей, і виносив за руки і ноги. Одному з учасників мітингу стало зле. “Беркут” також відібрав раніше встановлені 2 намети. Людей саджали в автобуси, на яких вони приїхали до Києва, – повідомляє “Українська правда”.

Після завершення сутички хтось з націоналістів кинув димову шашку.

Перед цим представник київського управління благоустрою з 23:15 намагався вручити учасникам мітингу на Майдані повідомлення про незаконність встановлення наметів.

Однак люди відмовились приймати повідомлення, заявивши, що не знають, хто власник наметів. Вони також не погодились, що намети — це тимчасова архітектурна форма, як сказано у приписі.

“Це спортивні намети, які нічим не кріпляться. Тому люди розглядають їх як просто майно громадян, і не погоджуються згортати”, – розповів він.

Наразі біля наметів знаходиться 130-150 осіб. Серед них матері, які прийшли у четвер під МВС, щоб розповісти про знущання правоохоронців над їхніми синами. Там є люди з Кіровоградщини і Полтави, які долучились до ходи і пішки йшли до Києва. Але людей з Врадіївки там немає.

Серед мітингувальників є і київська вчителька Ніна Москаленко, у якої два високопоставлені міліціонери намагаються через рейдерів відібрати будинок. Москаленко каже, що має підтримати цих людей, бо вона така сама жертва свавілля, як і інші люди.

Українська правда

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.