Авторські статті

Народження світового бренду «Слава Україні!» всього за пару днів відбулося не без допомоги Росії, – Березовець

Як би це лицемірно не звучало, але саме Кремлю потрібно віддати належно за те, що його паніка і ненависть до України зіграла з ним самим же злий жарт. Ніколи ще світ так багато раз не чув вираз «Слава Україні!». Цей вираз всього за пару днів став справжнім брендом України, її національним атрибутом. У різних куточках світу вимовили це священне вираження, яке, правди заради, раніше українці могли використовувати тільки у себе на Батьківщині, адже за кордоном не всі розуміли, про що воно і для чого воно. Про це пише політтехнолог Тарас Березовець.

За його словами, це справжній рекорд – всього за якихось два дні завдяки скандалу «Glory to Ukraine!» виявилося в одному ряду з нетлінними Vive la France! і God bless America!

Березовець відзначає, що ФІФА лише довело справу до кінця, зробивши Москві ведмежу послугу, коли почала вичитувати хорватів за використання небажаних вигуків. Чемпіонат світу серед учасників якого України не виявилося, вже підходить до свого завершення і скоро забудеться, а вираз «Слава Україні!» тепер тільки починає свій шлях у світі, воно ще прозвучить багато де, настирливо набридаючи росіянам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.