Авторські статті

Чому в Україні необхідно легалізувати право громадян на володіння зброєю

Це найкращий текст, який я читав останнім часом про те, чому в Україні необхідно легалізувати право українців на короткоствол або будь-яку зброю, яку ми можемо отримати на законних умовах – , повідомляє Борислав Береза.

У Стародавньому Римі лише громадянин, на відміну від раба, мав право на носіння меча. В сучасній Україні злочинці мають можливості дістати зброю, а можливість на власний захист і захист свого житла з допомогою зброї у нас немає. Почитайте текст від Аркадій Бабченко.

Отже. Того, хто влаштував стрілянину в баптистської церкві в Техасі звали Девін Патрік Келлі. Двадцять шість років. Служив в армії у званні некваліфікованого рядового. Побив дружину і дитину, за що отримав рік вязниці і був з ганьбою звільнений зі збройних сил. На цій підставі не зміг отримати ліцензію на зброю – федеральне законодавство забороняє продажу зброї особам, з ганьбою звільненим з лав збройних сил. Однак гвинтівку йому все одно продали – Келлі зазначив помилковий адресою і збрехав про наявність судимості за.

Після чергового сімейного конфлікту, в одинадцять тридцять ранку Келлі в бронежилеті і зі штурмовою гвинтівкою увійшов в будівлю церкви в містечку Сазерленд-Спрінгс і відкрив вогонь по присутніх.

Коли Келлі убив двадцять шість чоловік, вийшов з будівлі церкви, поліції все ще не було. Келлі підійшов до своєї машини, хотів сісти в неї і їхати в інше місце, але був зупинений сантехніком.

Стівен Уілфорд, який живе неподалік п’ятидесятирічний сантехнік, який не має спеціальної армійської підготовки, схопив власну рушницю і побіг на звуки стрілянини, після того як його донька розповіла йому про те, що відбувається.

Прибігши до церкви, Уілфорд зіткнувся з нападником лицем до лиця. Уілфорд зумів поранити Келлі, влучивши йому в бік через зазор в бронежилеті, після чого той був змушений втікати.

Уілфорд і ще один житель містечка Джонні Лангендорф кинулися за ним у погоню, не чекаючи прибуття поліції. Вони переслідували нападника на швидкості близько 150 км/год до тих пір, поки той не втратив керування автомобілем.

“Ми тримали його на мушці, поки не прибула поліція”, – сказав Джонні Лангендорфф.

Зараз його сторінка в фейсбуці сповнена подяк від американців.

Висновки:

– Злочинець придбав зброю незаконно.

– Людина, що планує злочин, найімовірніше, знайде спосіб озброїтися.

– Неозброєним будеш ти.

– Після вбивства десятків людей поліція на місце так і не встигла.

– Злочинець збирався їхати кудись ще і бог знає, скільки ще людей він убивши бі там.

– Злочинець був зупинений громадянином, звичайним сантехніком, який навіть не служив в армії.

– Стандартне заперечення: “звичайна людина не зможе протистояти озброєному бандитові” спростовано тепер ну просто на пальцях.

– Стандартний заперечення “я не зможу вистрілити в людину” як і раніше не цікавить. Не зможеш вистрілити – вмирай. Мене не цікавить твоє життя. Мене цікавить, щоб поруч зі мною був озброєний сантехнік, який врятує моє.

– Сантехнік з гвинтівкою врятував ще Бог його знає скільки життів.

– У збройному Техасі злочинець був зупинений громадянами через кілька хвилин після злочину.

– У неозброєній Росії брянський стрілок також заволодів зброєю незаконно, після вбивства дев’яти чоловік ще добу був на волі і поранив двох поліцейських.

– Не хочете озброюватися – не озброюйтесь. Ваше право залишатися беззахисними. Моє право – мати шанс захистити і себе, і людей навколо.

– Зброя має бути дозволеною.

Крапка.

Borislav Bereza

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України