Чому в Україні необхідно легалізувати право громадян на володіння зброєю

Це найкращий текст, який я читав останнім часом про те, чому в Україні необхідно легалізувати право українців на короткоствол або будь-яку зброю, яку ми можемо отримати на законних умовах – , повідомляє Борислав Береза.

У Стародавньому Римі лише громадянин, на відміну від раба, мав право на носіння меча. В сучасній Україні злочинці мають можливості дістати зброю, а можливість на власний захист і захист свого житла з допомогою зброї у нас немає. Почитайте текст від Аркадій Бабченко.

Отже. Того, хто влаштував стрілянину в баптистської церкві в Техасі звали Девін Патрік Келлі. Двадцять шість років. Служив в армії у званні некваліфікованого рядового. Побив дружину і дитину, за що отримав рік вязниці і був з ганьбою звільнений зі збройних сил. На цій підставі не зміг отримати ліцензію на зброю – федеральне законодавство забороняє продажу зброї особам, з ганьбою звільненим з лав збройних сил. Однак гвинтівку йому все одно продали – Келлі зазначив помилковий адресою і збрехав про наявність судимості за.

Після чергового сімейного конфлікту, в одинадцять тридцять ранку Келлі в бронежилеті і зі штурмовою гвинтівкою увійшов в будівлю церкви в містечку Сазерленд-Спрінгс і відкрив вогонь по присутніх.

Коли Келлі убив двадцять шість чоловік, вийшов з будівлі церкви, поліції все ще не було. Келлі підійшов до своєї машини, хотів сісти в неї і їхати в інше місце, але був зупинений сантехніком.

Стівен Уілфорд, який живе неподалік п’ятидесятирічний сантехнік, який не має спеціальної армійської підготовки, схопив власну рушницю і побіг на звуки стрілянини, після того як його донька розповіла йому про те, що відбувається.

Прибігши до церкви, Уілфорд зіткнувся з нападником лицем до лиця. Уілфорд зумів поранити Келлі, влучивши йому в бік через зазор в бронежилеті, після чого той був змушений втікати.

Уілфорд і ще один житель містечка Джонні Лангендорф кинулися за ним у погоню, не чекаючи прибуття поліції. Вони переслідували нападника на швидкості близько 150 км/год до тих пір, поки той не втратив керування автомобілем.

“Ми тримали його на мушці, поки не прибула поліція”, – сказав Джонні Лангендорфф.

Зараз його сторінка в фейсбуці сповнена подяк від американців.

Висновки:

– Злочинець придбав зброю незаконно.

– Людина, що планує злочин, найімовірніше, знайде спосіб озброїтися.

– Неозброєним будеш ти.

– Після вбивства десятків людей поліція на місце так і не встигла.

– Злочинець збирався їхати кудись ще і бог знає, скільки ще людей він убивши бі там.

– Злочинець був зупинений громадянином, звичайним сантехніком, який навіть не служив в армії.

– Стандартне заперечення: “звичайна людина не зможе протистояти озброєному бандитові” спростовано тепер ну просто на пальцях.

– Стандартний заперечення “я не зможу вистрілити в людину” як і раніше не цікавить. Не зможеш вистрілити – вмирай. Мене не цікавить твоє життя. Мене цікавить, щоб поруч зі мною був озброєний сантехнік, який врятує моє.

– Сантехнік з гвинтівкою врятував ще Бог його знає скільки життів.

– У збройному Техасі злочинець був зупинений громадянами через кілька хвилин після злочину.

– У неозброєній Росії брянський стрілок також заволодів зброєю незаконно, після вбивства дев’яти чоловік ще добу був на волі і поранив двох поліцейських.

– Не хочете озброюватися – не озброюйтесь. Ваше право залишатися беззахисними. Моє право – мати шанс захистити і себе, і людей навколо.

– Зброя має бути дозволеною.

Крапка.

Borislav Bereza

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh