Бенедикт XVI: з кардиналом Сара літургія є в добрих руках

«З кардиналом Сара, майстером тиші та внутрішньої молитви, літургія є в добрих руках», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у післяслові до книжки, автором якої є цей африканський кардинал.

Бенедикт XVI називає кардинала Сара, префекта Конгрегації богослужінь, «майстром тиші і внутрішньої молитви». Відгук Папи-емерита на нову книжку кардинала під назвою «Сила тиші» з’явиться в майбутніх виданнях, інформує Catholic Culture.

«Сьогодні кожен, хто читає розлогі коментарі до Євангелія, зрештою залишається розчарований», – пише Папа-емерит. Він каже, що для того, щоб зрозуміти Слово Боже, слід наслідувати приклад Ісуса, Котрий молився в тиші перед тим, як проповідувати.

Бенедикт XVI пояснює: «Ми знаємо, що Його промова, Його слово, походить з тиші і може зростати лише там. Саме тому Його слово можна правильно зрозуміти лише тоді, коли ми також увійдемо в тишу, якщо навчимося чути Його у тиші».

Папа-емерит зберігав майже повну публічну тишу з того часу, коли вступила в дію його відставка. Тому його схвалення книги, як і підтримка кардинала Сара, по суті є винятковими. «Ми повинні бути вдячними Папі Франциску за те, що призначив такого духовного вчителя головою конгрегації, відповідальної за відправу літургії в Церкві», – пише він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh