Духовне

Бенедикт XVI: з кардиналом Сара літургія є в добрих руках

«З кардиналом Сара, майстером тиші та внутрішньої молитви, літургія є в добрих руках», – написав Папа-емерит Бенедикт XVI у післяслові до книжки, автором якої є цей африканський кардинал.

Бенедикт XVI називає кардинала Сара, префекта Конгрегації богослужінь, «майстром тиші і внутрішньої молитви». Відгук Папи-емерита на нову книжку кардинала під назвою «Сила тиші» з’явиться в майбутніх виданнях, інформує Catholic Culture.

«Сьогодні кожен, хто читає розлогі коментарі до Євангелія, зрештою залишається розчарований», – пише Папа-емерит. Він каже, що для того, щоб зрозуміти Слово Боже, слід наслідувати приклад Ісуса, Котрий молився в тиші перед тим, як проповідувати.

Бенедикт XVI пояснює: «Ми знаємо, що Його промова, Його слово, походить з тиші і може зростати лише там. Саме тому Його слово можна правильно зрозуміти лише тоді, коли ми також увійдемо в тишу, якщо навчимося чути Його у тиші».

Папа-емерит зберігав майже повну публічну тишу з того часу, коли вступила в дію його відставка. Тому його схвалення книги, як і підтримка кардинала Сара, по суті є винятковими. «Ми повинні бути вдячними Папі Франциску за те, що призначив такого духовного вчителя головою конгрегації, відповідальної за відправу літургії в Церкві», – пише він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України