Духовне

Бенедикт XVI: Дякую Богові за Його провід і за добрих людей. Відео

«Моє серце наповнене вдячністю за 90 років, які добрий Бог мені дарував», – сказав вислужений Папа Бенедикт XVI під час святкувань, що відбулися у Ватикані з нагоди його 90-річчя. Оскільки ювілей збігся із цьогорічним відзначенням Пасхи, святкові заходи відбулися наступного дня, у понеділок, 17 квітня 2017 р., та проходили у родинній атмосфері.

При монастирі «Mater Ecclesiae», що у Ватиканських садах, в якому після зречення проживає ювіляр, зібралися рідний брат Папи-емерита Ґеорґ, Прем’єр німецької федеральної землі Баварії – батьківщини Йозефа Ратцінґера – Горст Зегофен, особистий секретар Бенедикта XVI та Префект Папського дому архиєпископ Ґеорґ Ґенсвайн, а також тридцятка так званих «баварських стрільців» у національних костюмах.

Промовляючи до учасників святкувань та складаючи подяку «Доброму Богові», Бенедикт XVI зазначив, що протягом цих 90 років не бракувало випробувань та важких періодів: «Але Він завжди мене провадив, виводив з усіх небезпек, так що я міг і надалі звершувати свій шлях. Я також сповнений вдячності Йому за те, що він дарував мені таку прекрасну батьківщину, яку ви сьогодні принесли сюди до мене».

Вислужений Папа зазначив, що Баварія прекрасна з огляду на довкілля, але також задля «дзвіниць, будинків, балкони яких прикрашені квітами, й задля людей, які є добрими». «У Баварії прекрасно, бо там знають Бога і що це Він створив світ, і це прекрасно, коли ми будуємо разом з ним», – сказав Бенедикт XVI, додаючи: «Я радий, що ми мали нагоду зібратися під цим блакитним римським небом, що разом з білими хмарами пригадує біло-блакитний баварський прапор. Небо всюди однакове…»

Святкування супроводжувалися баварською музикою, яку виконувала невелика музична група та смакуванням баварського пива й традиційної випічки. Гості з батьківщини також привезли своєму землякові особливі подарунки.

Відеорепортаж від TV2000:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.