ЄС|NATO

Бельгія та Нідерланди підписали контракт на закупівлю 12 суден для своїх військово-морських сил

Державний секретар Нідерландів Барбара Віссер, міністр оборони Бельгії Дідьє Рейндерс і французькі компанії Naval Group і ECA Robotics підписали контракт на 12 суден MCM наступного покоління та їх обладнання в Брюсселі 5 липня 2019 року.

Naval Group відповідає за проектування та будівництво 12 кораблів, а ECA Group відповідає за проектування, будівництво та інтеграцію пов’язаних із ними наборів інструментів для мінної війни.

Міністерство оборони Бельгії офіційно сповістило консорціум Belgian Naval & Robotics (сформований Naval Group & ECA Group) 22 травня 2019 року про постачання 12 суден та супутнього обладнання ВМС Бельгії та Голландії.

ВМС Бельгії та Нідерландів почнуть замінювати свій застарілий флот суден MCM з 2023 року. Судна класу Tripartite були побудовані в 1980-х роках за тристоронньою програмою між Бельгією, Нідерландами та Францією. Згідно з програмою MCM, два ВМС мають бути оснащені близько 100 безпілотниками, що складатимуть приблизно десять систем дронів. Шість кораблів призначені для ВМС Бельгії, а інші шість будуть передані ВМС Нідерландів.

Після трирічної фази проектування Belgium Naval & Robotics запустить фазу виробництва кораблів і систем безпілотників, а перша поставка очікується в 2024 році.

 

Источник

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.