Авторські статті

Батальйони МВС та Нацгвардія не беруть участь у створенні “Об’єднаного штабу батальйонів”

Перемога можлива тільки в тому випадку якщо наша армія буде добре навчена, оснащена, озброєна і дисциплінована.
Багато чого з перерахованого вище в Українській армії досі повною мірою немає.
Але нікому не може бути дозволено розхитувати дисципліну і єдиноначальність у військах, що ведуть важкі бої на передовій.
Це шлях до поразки. Це шлях в нікуди.


Гучну заяву про створення фейкових Генеральних штабів і неіснуючих об’єднаннь добровольчих батальйонів, є лише пустослів’я і бажання отримати більше лайків на своїй сторінці в соцмережі.
Якщо у тебе є статус народного депутата, вищий статус яким може тебе наділити народ – використовуй його для того щоб міняти структуру управління армією, якість поставок харчування, обмундирування, озброєння.
Дій при цьому в рамках Конституції і Законів, які дають депутатам достатньо повноважень контролювати роботу органів влади і в тому числі органів військового управління.
Отримай допуск до державної таємниці, приїдь в  АТО, стань плече до плеча з тими, хто звалив на себе ношу відповідальності за цю нерівну війну з російськими військами.
Дай свою пораду там, де вона потрібна. Тільки перед тим як її давати, розберися в обстановці, в реальному стані справ.
Якщо ти кричиш – дайте резерви, то впевнений ти в тому, що вони є в даний час і в даному місці? Впевнений ти у тому, що те місце яке тобі здається найспекотніше і резерви потрібні саме там, реально таким є?
Тільки єдиноначальність, тільки відповідальність військових єдиноначальників перед Верховною Радою і Народом України призведе до військових перемог за умови наявності в належній кількості озброєнь, навчання і забезпечення військ.
Постійна істерика в соц мережах, заклики до формування альтернативних органів військового управління, підміні законно обраної народом влади та органів військового управління – це Махновщина в самому її непривабливому світлі.
Добровольчі рухи створювалися не для того, щоб хтось самовільно оголошував себе їх лідером або координатором.
Вони створювалися для захисту Батьківщини від зовнішнього і внутрішнього ворога.
Довіру і повагу добровольців свого підрозділу потрібно заслужити. Не кажучи вже про інші добровольчці підрозділи, кожне з яких має свій внутрішній світ, де кожен командир батько своїм солдатам.
Кому як не мені, раднику Міністра внутрішніх справ,  що стояв біля витоків формування прославлених добровольчих підрозділів міліції та Нацгвардії, таких як “Азов”, “Дніпро-1”, “Донбас”, “Київ-1”, “Київ-2”, “Миротворець”, “Артемівськ”, Харків – 1 і 2, “Слобожанщина”, “Луганськ -1”, “Торнадо” і багатьох інших, цього не знати.
У відповідь на низку заяв про створення фейкових Генеральних штабів командири ряду добровольчих підрозділів МВС підписали свою заяву.
Я до неї приєднуюся – Anton Gerashchenko

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України