Авторські статтіДіаспора

Gрем’єр-міністр Чехії заявив британцям, що нелегальних мігрантів треба повернути додому

Напередодні зустрічі з прем’єр-міністром Великобританії Терезою Мей прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш давши інтерв’ю британському виданню The Guardian.

У ньому він висловив свою думку про нелегальних мігрантів та охорони кордонів Євросоюзу.

«В Європі 700 тис. нелегальних мігрантів, вони повинні відправитися додому. Мігрантів не можна пускати в ЄС без дозволу на роботу. Європа розділилась па тих, хто хоче впускати нелегалів і тих, хто проти цього. У мігрантів своя культура, у нас своя. У них свої цінності, а ми хочемо зберегти свої», — сказав Андрій Бабиш.

На його думку, замість збільшення бюджету європейського агентства з охорони кордонів Frontex на 10 млрд євро необхідно створити для Африки свій «план Маршалла» і направити ці кошти на його реалізацію.

«Захистом зовнішніх кордонів ЄС повинні займатися окремі держави ЄС. Наприклад, в резерві у Італії є до 7 тис. поліцейських, які могли б охороняти кордон від нелегальних мігрантів. Ці люди повинні залишатися вдома, а ми повинні їм допомогти там же, у них на батьківщині, в Африці чи в Сирії. Необхідно захищатися від нелегальних перевізників. У 2016 р. вони заробили 5,7 млрд євро», — нагадав чеський прем’єр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.