Авторські статті

Азаров: в Україні стався новий випадок передвиборчого божевілля

Україну охопило шаленство у зв’язку з президентськими виборами. Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній український прем’єр Микола Азаров.

Він зазначив, що чим ближче до виборів, тим гучніше лунають київські канали, які висувають найбезглуздіші і безглузді заяви, розраховані на малодумающих і малоосвічених глядачів, які проковтують будь-яку нісенітницю. «Начебто розсудлива людина, якого добре знаю, депутат Сергій Тарута заявив, що Україна володіє одними з найбільших запасів газу в світі, і країна може експортувати величезні обсяги, але для цього потрібно вкласти кілька мільярдів», – пише Азаров. За його словами, Тарута отримав освіту інженера-механіка, він взагалі не знає, що таке геологія.

«Звідки у нього такі знання? Люди сидять перед телевізором, слухають цю ахінею і міркують – вісь такі люди в уряді нам потрібні», – додав Азаров. Також він зазначив, що у Тарути явно щось не так з арифметикою, оскільки, якби в Україні дійсно було багато газу, його б добували саме на території України, а не десь у Сибіру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України