Авторські статті

Азаров порахував, що Україна переплатила за газ 20 мільярдів

За три роки останні роки Україна переплатила за російський газ до 20 мільярдів доларів.

Про це заявив прем’єр Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу.

Розповідаючи про підведені підсумки роботи економіки за дев’ять місяців поточного року він зазначив, що “Держстат оприлюднив статистику, яка засвідчила, що у вересні виявилися певні негативні тенденції”.

“Ми маємо справу з вкрай складним збігом негативних факторів. Затяжний спад попиту на наші товари на традиційних ринках і зменшення ціни на товари українського експорту всі останні три роки супроводжується руйнівним для цілих галузей нашої економіки впливом найвищої в Європі ціни на газ”, – уточнив він.

“За три роки ми переплатили за газ до 20 мільярдів доларів. Які за цей же час могли бути використані для модернізації промисловості, сфери охорони здоров’я або реалізацію інфраструктурних проектів”, – заявив Азаров.

“Хочу нагадати опонентам, які готові звинуватити наш уряд навіть у світовій рецесії, що саме їх політичні сили несуть відповідальність за створення таких “драконівських” умов для економіки України”, – зазначив він.

“Це їх пряма відповідальність, але вони не беруть її перед народом України. Більше того, вони намагаються сьогодні провокувати паніку і жодним чином не сприяють подоланню нових викликів”, – сказав прем’єр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.