Новини з Австрії

Австрійський уряд оголосив про нові пом’якшення з 1 липня і про подальші кроки з відкриття з 22 липня

У четвер федеральний уряд оголосив про подальші кроки з відкриття з 1 липня. В першу чергу це відноситься до нічних ресторанів, які до сих пір були в значній мірі обмеженими. Комендантська година відміняється, обмежень для заходів більше немає. Крім того, правила носіння маски ще більш пом’якшені.

Федеральний канцлер Себастьян Курц (ÖVP) оголосив у четвер вранці, що обіцянка повернутися до нормального життя можна виконати. На спільній прес-конференції з міністром охорони здоров’я Вольфгангом Мюкштейном (Зелені), міністром туризму Елізабет Кёстінгер (ÖVP), державним секретарем Зелених Андреа Майер і проректором Віденського медичного університету Освальдом Вагнером він оголосив нові правила з 1 липня. Епідеміологічна ситуація краща, ніж очікувалося, 7-денна захворюваність становить близько 15. Крім того, продовжує зростати число вакцинованих людей.

З 1 липня скасовується комендантська година

Таким чином можна відкривати нічні ресторани, відзначати весілля та інші урочистості. Всі обмеження на контакти знімаються. C липня найбільше буде обмежень по місткості і вимог до масок на великих заходах, ні в спорті, ні в культурі. «Правило 3-G», доказ вакцинації, тесту або одужання, яке необхідно надати, продовжує діяти там, де це вже введено.

Вимоги до масок також пом’якшуються

C 1 липня в громадському транспорті, закритих громадських місцях, магазинах і музеях можна буде носити засоби захисту рота і носа (MNS). Маска FFP2 як і раніше потрібно в будинках для людей похилого віку та лікарнях.

Про наступні кроки з відкриття буде оголошено 22 липня, сказав Курц.

Міністр охорони здоров’я Мюкштейн заявив, що поки в клубах і на дискотеках будуть діяти обмеження по місткості. Застосовується коефіцієнт використання 75 відсотків. З 22 липня обмежень більше не буде. Заходи від 100 чоловік носять повідомний порядок, а від 500 осіб потрібен дозвіл.

За словами міністра туризму Елізабет Кйостінгер, 22 липня також скасовується реєстрація в підприємствах громадського харчування.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України