Новини з Австрії

Австрія продовжила прикордонний контроль із Чехією на два місяці

Австрія продовжує проводити надзвичайний контроль на кордоні Шенгенської зони з Чехією через побоювання нелегальної міграції.

Міністерство внутрішніх справ оголосило у суботу, що тепер контроль здійснюватиметься ще протягом двох місяців після 17 грудня.

“Прикордонний контроль наразі необхідний як для боротьби з контрабандною мафією, так і для вжиття послідовних заходів проти екстремістів, які діють на міжнародному рівні”, – заявив міністр внутрішніх справ Герхард Карнер (ÖVP).

Прикордонний контроль між Австрією та Чехією було відновлено 18 жовтня. Австрія вже здійснює контроль на своїх кордонах зі Словаччиною, Угорщиною та Словенією для боротьби з нелегальною міграцією. Міністерство внутрішніх справ також планує «інтенсивний контроль» у районах поблизу кордону з Італією, Німеччиною, Швейцарією та Ліхтенштейном.

Прикордонний контроль зазвичай не потрібний у межах Шенгенської зони, про нього необхідно повідомляти Комісію ЄС. Однак, згідно з повідомленням МВС Австрії, внутрішній контроль здійснюється в 11 із 27 країн Шенгенської зони. Це дає зрозуміти, що «поки захист зовнішніх кордонів не працює, Шенгенська система порушена».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України