Новини з Австрії

Австрія, не Австрілія: кумедне повідомлення про інформаційну стійку в аеропорту Зальцбурга розійшлося по всьому світу

В аеропорту австрійського Зальцбурга є стійка для пасажирів, які переплутали Австрію з Австралією. Фото

В аеропорту Зальцбурга є стійка для пасажирів, які переплутали Австрію з Австралією. Це повідомлення поширилося у всьому світі.

Повідомлення було надто кумедним — і тому розійшлося по всьому світу в Instagram і Facebook: «Якщо у вас поганий день: пам’ятайте, що в аеропорту Зальцбурга є стійка для туристів, які помилково приземлилися в Австрії, а не в Австралії». Ідея створення служби підтримки для відпочиваючих, які хотіли поїхати до Сіднея, але опинилися за тисячі кілометрів у Зальцбурзі, розбурхала Інтернет і нею поділилися мільйони разів.

Телефони в сонному аеропорту Зальцбурга перегрівалися через ажіотаж у соціальних мережах. “Запити з Вашингтона та Сіднея заповнили наші інформаційні центри”, – пояснює тепер аеропорт на Facebook. Але відповідальні за це ясно дають зрозуміти: Ні, такої стійки немає і ніколи не було. Жоден турист з Австралії, що заблукав, до Зальцбурга не прибував.

Інформація в Інтернеті була викликана фотографією старого рекламного щита комунікаційної компанії у зоні видачі багажу в аеропорту. Там було написано: «Вибачте, це Австрія, а не Австралія! Потрібна допомога? Натисніть кнопку. Ми пропонуємо допомогу навіть у найнеймовірніших ситуаціях». Більшість мандрівників зрозуміли іронічний рекламний посил та кумедну гру слів з Австрією та Австралією.

Реклама вже давно зникла, але Інтернет ніколи нічого не забуває. “І, як ми також знаємо, деяким користувачам подобається можливість довести речі до межі реальності – і часто вони штовхають їх у область фейкових новин”, – розповіла постраждала компанія Commend International про ажіотаж навколо рекламного щита. Незважаючи на роз’яснення, пости з приводу «австралійської стійки» в аеропорту Зальцбурга продовжують поширюватись тисячі разів щодня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України