Новини з Австрії

Австрійська залізниця вводить квитки з GPS-трекінгом

У вівторок в австрійській залізниці ÖBB представили нову систему квитків на потяги, автобуси, трамваї та метро в Австрії під назвою SimplyGo! з GPS-трекінгом.

У програмі SimplyGo!, інтегрованої в новий додаток ÖBB, клієнти просто проводять пальцем по екрану перед початком та після закінчення поїздки. Пройдений маршрут визначається за допомогою GPS-трекінгу, і наступного дня стягується відповідна плата.

Пропозиція не для «класичних користувачів громадського транспорту чи пасажирів із передмість, а для спонтанних пасажирів», — сказав Хайнц Фройншлаг, генеральний директор ÖBB-Personenverkehr AG, на прес-конференції у вівторок у Відні. Ця система має «зробити доступ до громадського транспорту ще простіше та безбар’єрнішим», підкреслив Фройншлаг. Він запевнив, що швидка нова система працюватиме «по всій Австрії». Поки що журналісти змогли випробувати нову функцію від Головного залізничного вокзалу до Пратерштерн.

Програма доступна з останнім оновленням програми ÖBB, вона вже з’явилася в Apple Store у вівторок, а в магазині Google Play буде протягом дня. GPS повинен бути включений як мінімум на початку та в кінці кожної поїздки. QR-код може бути відсканований інспектором або квиток може бути перевірений за допомогою візуального огляду. Наприкінці поїздки необхідно вимкнутись. Якщо ви цього не зробите, то вам нагадають через push-сповіщення. Будь-хто, хто забуває про це і продовжує йти пішки після поїздки громадським транспортом, не повинен більше платити за це. ÖBB запевнив, що відповідний профіль швидкості розпізнає, чи відбувається поїздка громадським транспортом чи ні.

Для використання нової функції в програмі повинна бути збережена кредитна або дебетова карта, що діє. Крім того, в додаток можна додати річні квитки ÖBB Vorteilscard та Verkehrsverbund, щоб знижки враховувалися автоматично. У ÖBB наголосили, що в майбутньому відпаде необхідність у стомлюючому пошуку відповідного квитка або кордонів міста. Озираючись назад, SimplyGo! найкраща пропозиція з доступних стандартних, разових, денних та 24-годинних квитків, які вже можна придбати у магазині квитків ÖBB.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України