Новини з Австрії

Австрійці вважають найважливішими проблемами інфляцію та міграцію

Опитування: реальні проблеми австрійців – це інфляція та імміграція

Паніку з приводу «кліматичного пекла» поширюють в багатьох засобах масової інформації, але більшість австрійців мають зовсім інші побоювання

Згідно з останнім опитуванням INSA, політика має з набагато більшою інтенсивністю вирішувати проблеми з надзвичайно високою інфляцією та загрозливою імміграцією.

Стає зрозуміло, що для більшість австрійців все обертається навколо двох основних питань: страху перед тим, що незабаром вони більше не зможуть дозволити собі повсякденні витрати, і страх перед наслідками неконтрольованої імміграції. Напад росії на Україну також призводить до того, що багато громадян втрачають сон, показує нове дослідження INSA (період опитування 1000 респондентів: з 30 жовтня до 2 листопада 2023 р.).

Але давня проблема ЗМІ, а саме «кліматичне пекло», що ймовірно насувається, «дуже сильно» лякає лише 26 відсотків опитаних. Для порівняння: якщо говорити про інфляцію, то вона становить 44 відсотки.

Як згадувалося вище, опитані найчастіше дуже стурбовані інфляцією (44 відсотки), за нею йдуть імміграція (38 відсотків) та охорона здоров’я (34 відсотки). Коли справа доходить до зміни клімату, стурбованість дуже мала чи взагалі відсутня.

Це стає цікавим у деталях: у міру посилення лівої орієнтації частка тих, хто дуже стурбований зміною клімату, збільшується лише з 45 відсотків серед правих австрійців до 78 відсотків (!) серед лівих австрійців.

Дуже стурбовані імміграцією: від 50 відсотків серед учасників опитування лівого напряму до 84 відсотків серед учасників опитування правого. Ця тенденція зворотна для тих, хто мало чи взагалі не переймається імміграцією. Щодо імміграції, то лише виборці Партії Зелених нині становлять абсолютну більшість, які не стурбовані або лише трохи стурбовані (59 відсотків). Абсолютна більшість інших груп виборців дуже стурбована цим питанням, причому найвища частка серед виборців право-радикальної FPÖ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України