Новини з Австрії

Австрійські супермаркети заспокоюють: склади переповнені і харчів вистачить усім

Страх перед коронавірусом змушує все більше і більше людей займатися масовим скуповуванням продуктів про запас. Незважаючи на всі сповіщення влади та офіційні заклики, у пятницю покупці знову штурмували супермаркети.

У багатьох випадках філії мереж не встигали за попитом продуктів із-за ажіотажу. Але торгівля продуктами харчування знову запевнила: магазини переповнені. Достатньо всього.

«В даний час ми спостерігаємо попит у кількох товарних групах вище середнього», — заявив представник дискаунтера Hofer, але розкрити конкретні показники продажів і обороти за останні кілька днів, так само як і мережа Lidl, відмовився.

В обох мережах в рідкісному одностайності підкреслюється, що стабільне підтримання продовольчого постачання австрійського населення гарантовано, навіть якщо не всі продукти завжди доступні. Хофер і Лідл кажуть, що харчів вистачить і вистачить усім.

Продуктова мережа «Шпар» також гарантує, що у них більш ніж достатньо товарів. В даний час в соціальних мережах поширюється повідомлення про те, що «Шпар» закривається на наступному тижні. «Це fake-news. Звичайно, ми відкриті і будемо відкритими і на наступному тижні», — сказала прес-секретар Ніколь Беркманн.

Представник REWE (Billa, Merkur, Penny, Bipa) підтвердив, що, в принципі, не тільки центральні склади, але і склади у філіях, заповнені продуктами для повсякденних потреб. Запаси будуть збільшені. Причиною є «підвищений попит», до якого торгівля добре підготовлена.

«Ми збільшили обсяги поставок і скорегували процедури приймання товарів у відповідності з ситуацією, і тому можемо швидко надати необхідні кількості», — сказав представник. Заборона на рух вантажних машин у неділю в даний час припинений і це також використовується. За словами представника REWE, вітчизняні виробники продуктів харчування також збільшили свої потужності.

Фото:ORF.at/Nadja Igler

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh