Новини з Австрії

Австрійські супермаркети заспокоюють: склади переповнені і харчів вистачить усім

Страх перед коронавірусом змушує все більше і більше людей займатися масовим скуповуванням продуктів про запас. Незважаючи на всі сповіщення влади та офіційні заклики, у пятницю покупці знову штурмували супермаркети.

У багатьох випадках філії мереж не встигали за попитом продуктів із-за ажіотажу. Але торгівля продуктами харчування знову запевнила: магазини переповнені. Достатньо всього.

«В даний час ми спостерігаємо попит у кількох товарних групах вище середнього», — заявив представник дискаунтера Hofer, але розкрити конкретні показники продажів і обороти за останні кілька днів, так само як і мережа Lidl, відмовився.

В обох мережах в рідкісному одностайності підкреслюється, що стабільне підтримання продовольчого постачання австрійського населення гарантовано, навіть якщо не всі продукти завжди доступні. Хофер і Лідл кажуть, що харчів вистачить і вистачить усім.

Продуктова мережа «Шпар» також гарантує, що у них більш ніж достатньо товарів. В даний час в соціальних мережах поширюється повідомлення про те, що «Шпар» закривається на наступному тижні. «Це fake-news. Звичайно, ми відкриті і будемо відкритими і на наступному тижні», — сказала прес-секретар Ніколь Беркманн.

Представник REWE (Billa, Merkur, Penny, Bipa) підтвердив, що, в принципі, не тільки центральні склади, але і склади у філіях, заповнені продуктами для повсякденних потреб. Запаси будуть збільшені. Причиною є «підвищений попит», до якого торгівля добре підготовлена.

«Ми збільшили обсяги поставок і скорегували процедури приймання товарів у відповідності з ситуацією, і тому можемо швидко надати необхідні кількості», — сказав представник. Заборона на рух вантажних машин у неділю в даний час припинений і це також використовується. За словами представника REWE, вітчизняні виробники продуктів харчування також збільшили свої потужності.

Фото:ORF.at/Nadja Igler

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України