Австрійка завоювала золото на чемпіонаті світу з велоспорту в Тіролі

Скарбничка Австрії поповнилася першим золотом Чемпіонату світу з велоспорту, який проходити в ці дні в Тіролі. Володарем першої медалі вищої проби стала Laura Stigger.

18-річна австрійця сьогодні, 27 вересня, стала першою серед юніорок на дистанції 71,7 кілометра, маршрут якої проходив з Раттенберга в Інсбрук. На другому місці за підсумками гонки розташувалася француженка Marie Le Net, третьою стала Simone Boilard з Канади.

Варто відзначити, що Laura Stigger спеціалізується в дещо іншому виді спорту — маунтінбайку, в якому є чемпіонкою світу серед юніорів. І перемога в шосейній гонці стала для неї приємною несподіванкою. «Я не можу в це повірити. Мої ноги горять і я не знаю, як я дісталася до фінішу», — ділиться емоціями чемпіонка. «У мене просто немає слів!», — каже Laura.