Австрія продовжує контроль на кордонах з Угорщиною та Словенією

Австрія збереже прикордонний контроль в Угорщині і Словенії принаймні до листопада. Міністр внутрішніх справ Герберт Кікл (АПС) оголосив про це в листі до Комісії ЄС. Франція і Німеччина хочуть продовжити прикордонний контроль, запроваджений у 2015 році.

Насправді прикордонний контроль у межах шенгенської зони не передбачено. Однак у вересні 2015 року Австрія та Німеччина знову ввели заходь контролю з-за великого числа осіб, які шукають притулку. З тих пір кількість клопотань про надання притулку значно скоротилося (з 88 340 в 2015 році до всього 13 400 в 2018 році). Тім не менш прикордонний контроль продовжувався знову і знову.

Кікл виправдовує необхідність таких заходів триваючим збільшенням кількості нелегальних мігрантів. На його думку, в ЄС також існує «прихована загроза тероризму», тому що поразка ісламської держави (ІГІЛ) загрожує поверненням «іноземних бойовиків-терористів» із зон військових дій в Сирії та Іраку в місця свого проживання в Європі і в Австрії зокрема. Кикл також очікує збільшення числа спроб проникнення в ЄС по балканським маршрутами.

На підтвердження його слів одночасно прийшла новина про затримання в Словенії громадянина Австрії за підозрою до приналежності до міжнародної організації, яка займається переправленням в ЄС нелегальних мігрантів. Чоловік був спійманий на місці злочину при спробі провезти шістьох іранців з Хорватії в Любляну.

APA/dpa/Matthias Balk

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh