Новини з Австрії

Австрія почала тиск на ЄС з питання депортації в Афганістан

Австрія, разом з міністрами внутрішніх справ Німеччини, Данії, Бельгії, Нідерландів та Греції, закликала зберегти депортацію з ЄС до Афганістану, перш за все для вчинили кримінальні злочини.

Комісія повинна вести інтенсивний діалог з урядом цієї країни з даного питання.

Міністерство внутрішніх справ звернулося до Комісії з листом: «Афганці, які вчиняють тяжкі злочини, повинні покинути ЄС». У той же час слід надавати допомогу в турботі за біженцями в сусідніх з Афганістаном країнах, а також слід надавати підтримку самій владі Афганістану в боротьбі з нелегальною міграцією.

«Ми продовжуємо депортацію до Афганістану. Разом з Данією, Грецією, Нідерландами і Бельгією ми закликаємо Комісію ЄС наполягати на дотриманні угоди про висилку в Афганістан. Це вірний сигнал для нелегальних мігрантів. Не плануйте свій маршрут в Європу », – сказав Нехаммер.

«У той же час ми хочемо надати допомогу сусіднім з Афганістаном країн і підтримати їх. Ті, хто змушений бігти, повинні знайти там безпечний притулок. Це також відповідає задуму Женевської конвенції про статус біженців, в якій йдеться про захист в безпосередній близькості від країни походження, а не допуск в бажаний пункт призначення за тисячу кілометрів. Тут також потрібно спільний підхід між країнами ЄС і Комісією », – сказав міністр внутрішніх справ.

Голова SPÖ Памела Ренді-Вагнер закликала уряд, з огляду на зростання числа прохачів притулку, «покласти край своїй бездіяльності на рівні ЄС». Рішення необхідні «замість показної політики, поділу та ескалації», – сказала бос SPÖ. «2015 рік не повинен повторитися». Однак зростання числа осіб, які шукають притулку, свідчить про те, що політика федерального канцлера Себастьяна Курца і міністра внутрішніх справ Нехаммера щодо надання притулку «провалилася в усіх напрямках». «Жодна держава не може впоратися з неконтрольованою міграцією в поодинці. Зацікавлені держави повинні діяти швидко разом з Комісією ЄС ».

Дебати щодо Афганістану загострилися після того, як у вівторок з міркувань безпеки був зупинений рейс Німеччини та Австрії з афганцями, які вчинили кримінальні злочини. Чартерний рейс з Мюнхена в Кабул з двома цокаючими кримінальними бомбами уповільненої дії на борту був скасований в останню хвилину незадовго до зльоту. Афганістан відмовив у дозволі на посадку. Крім того, постановою Європейського суду з прав людини на час припинено примусове вислання ще одного серйозного правопорушника. Тріо в даний час (все ще) знаходиться під вартою у Відні

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України