Австрія — країна парадоксів: в ресторані курити не можна, а в лікарні можна

Разюче, що куріння в Австрії нині заборонено курити в барах, але не у багатьох віденських лікарнях. Там можна курити на законних підставах.

«Ви більше не можете палити в ресторанчику за рогом, але ви  можете палити в AKH», — нещодавно поскаржився читач. Чому? «Лікарні не підпадають під дію закону про заборону куріння», — пояснює адвокат Манфред Айнедтер, засновник платформи «Rauchfrei (heit)». Згідно з законом, лікарні можуть організовувати місця для куріння. Це робить їх останнім законним раєм для курців.

У AKH велика курильна кімната на першому поверсі запрошує вас курити. «Двері відкривається автоматично, а потім залишається відкритими протягом декількох секунд, дим попадає в зону очікування», — каже читач. Місцева інспекція на місці підтверджує це: лікарня знає про проблему, але куріння має скоро закінчитися. «На додаток до будівель, в яких куріння вже заборонено, з 1 липня вся територія AKH Vienna стане зоною, вільною від куріння. Зона для паління на рівні 5 (на вході) більше не буде доступна як така», — сказав прес-секретар лікарні.

В інших місцях куріння теж не є проблемою. У приватній клініці Döbling ви можете курити у вітальні поруч з кафетерієм. У кімнаті площею близько 50 квадратних метрів є зручні лавки і високі столи, а також півдюжини стояти попільничок. У повітрі чутно дим сигарет. А в приватній клініці Відня на Пелікангассе для курців відведена кімната з видом на парк.

Фото:zVg — www.heute.at

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh