Новини з Австрії

Австрія — країна парадоксів: в ресторані курити не можна, а в лікарні можна

Разюче, що куріння в Австрії нині заборонено курити в барах, але не у багатьох віденських лікарнях. Там можна курити на законних підставах.

«Ви більше не можете палити в ресторанчику за рогом, але ви  можете палити в AKH», — нещодавно поскаржився читач. Чому? «Лікарні не підпадають під дію закону про заборону куріння», — пояснює адвокат Манфред Айнедтер, засновник платформи «Rauchfrei (heit)». Згідно з законом, лікарні можуть організовувати місця для куріння. Це робить їх останнім законним раєм для курців.

У AKH велика курильна кімната на першому поверсі запрошує вас курити. «Двері відкривається автоматично, а потім залишається відкритими протягом декількох секунд, дим попадає в зону очікування», — каже читач. Місцева інспекція на місці підтверджує це: лікарня знає про проблему, але куріння має скоро закінчитися. «На додаток до будівель, в яких куріння вже заборонено, з 1 липня вся територія AKH Vienna стане зоною, вільною від куріння. Зона для паління на рівні 5 (на вході) більше не буде доступна як така», — сказав прес-секретар лікарні.

В інших місцях куріння теж не є проблемою. У приватній клініці Döbling ви можете курити у вітальні поруч з кафетерієм. У кімнаті площею близько 50 квадратних метрів є зручні лавки і високі столи, а також півдюжини стояти попільничок. У повітрі чутно дим сигарет. А в приватній клініці Відня на Пелікангассе для курців відведена кімната з видом на парк.

Фото:zVg — www.heute.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.