Новини

ATL — індивідуальний підбір автозапчастин

Кожен власник автомобілю стикається з необхідністю купувати автозапчастини для заміни. Для цього потрібно визначити потрібну модель кожної деталі та знайти надійного постачальника. Обидва питання вирішить інтернет-магазин ATL, що пропонує оригінальні автозапчастини від світових виробників.

Окрім продажу запчастин, магазин має власну мережу СТО по Україні. В них можна пройти комплексне обслуговування авто або замовити послугу заміни витратників та технічних рідин.

Переваги магазину ATL

Купуючи автозапчастини в автомагазині ATL, клієнти отримують детальні консультації та доступ до широкого вибору якісних товарів.

Підбір автозапчастин за VIN

Один з найбільш простих способів знайти підходящу деталь — ввести VIN транспортного засобу у поле пошуку. Після цього система задасть декілька уточнюючих запитань та видасть користувачу перелік найбільш підходящих пропозицій. Щоб ще більше спростити процесс, можна скористатися консультацією менеджера сайту.

Знайти VIN можна у верхній лівій частині інструментальної панелі, яку видно через вітрове скло. Це унікальний номер транспортного засобу, який є у всіх сучасних автомобілів.

Оригінальні запчастини

Магазин ATL пропонує запчастини від відомих виробників: Bosch, Delphi, Lemforder, Hyundai багатьох інших. Вони стануть оптимальним вибором для користувачів, що обирають найвищий рівень якості.

На сайті також можна знайти деталі, що були у використанні. Їхня перевага полягає у більш низькій ціні. Таким чином, користувачі можуть обирати серед безлічі варіантів, знаходячи баланс між ціною та якістю. Спеціалісти сервісу рекомендують обирати оригінальні запчастини — вони більш надійні та мають гарантію від виробника.

Широкий вибір

На сайті представлені запчастини для 55 популярних марок авто. Товари розбиті на 20 категорій, що значно спрощує пошук необхідної деталі. Скориставшися пошуком або переліком категорій на головній сторінці сайту, відвідувачі швидко знайдуть модель, яку шукають.

Високий рівень сервісу

Інтернет-магазин ATL гарантує кожному покупцеві:

  • якісне обслуговування;
  • вигідні ціни;
  • швидку доставку замовлень;
  • дисконтну програму для постійних покупців;
  • безкоштовну консультацію по телефону.

Купуючи деталі на Atl.ua, користувачі вчасно отримають якісні деталі з усього світу, що будуть слугувати роками.

Контакти

Гаряча лінія ATL: +38 (044) 458-78-78

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України