Війна рф проти України

Атака дронів по Підмосков’ю: чому удари по “Рубльовці” дійсно можуть мати стратегічне значення. Відео

Саме вздовж Рубльово-Успенського шосе розташовані резиденції Путіна, а головне елітні котеджі кремлівських посадовців та олігархів

Джерело: Defence Express

Таємничі дрони сьогодні зранку, 30 травня, атакували Підмосков’я, й у РФ вже повідомили, що 13 БПЛА були перехоплені, а ще три влучили у житлові будівлі, зазначається, що постраждалих немає.

Серед районів де були помічені дрони фігурують райони вздовж відомого Рубльово-Успенське шосе – Красногорський та Одинцовський район. І одразу необхідно зазначити, що мова йде про найелітніше місце проживання у РФ взагалі відому “Рубльовку”.

Саме вздовж Рубльово-Успенське шосе розміщені офіційні резиденції Путіна “Барвіха” та “Ново-Огарьово”, відомі ще з радянських часів елітні пансіонати для посадовців, елітні та котеджні містечка. Зокрема ціна за котедж у цій місцевості починається з декількох мільйонів доларів, середній цінник легко сягає 5-10 млн доларів, а показники – понад 30-40 млн доларів є доволі звичним явищем.

Й саме на “Рубльовці” знаходяться максимальна можлива концентрація будинків російських олігархів, посадовців вищого ешелону та всіх інших подібних осіб максимально наближених до Кремля й над головами яких зараз, як мінімум, збивають дрони.

Цікаво навіть те, що у РФ навіть не зможуть вивернути це на користь ударів по “бідних місцевих жителях”, бо знадобиться по телевізору показувати палаци та замки. Й зрештою у рядових громадян РФ скоріше знайдеться підтримка таких ударів, ніж відчуття єдності з представниками кремлівської еліти.

На перший погляд, такі атаки не мають стратегічного ефекту, бо атакуються не військові чи промислові об’єкти. Але цілком можливо, що саме такі удари будуть мати значно більший ефект. Бо кремлівські олігархи та посадовці тепер на власні очі бачать свою особисту вразливість та неспроможність путінського режиму гарантувати безпеку.

Цим особам в цілому все одно на втрати армії РФ, бо це не впливає на них ніяким чином. А ось загроза втратити власне життя та майно матиме на них безпосередній ефект. Більше того, слугує доказом слабкості режиму, що для Путіна зараз критично. Бо ватажок рашистів десятиріччями створював максимально просту систему “вертикалі влади”, основа якої якраз безапеляційний примат сили Кремля.

Більше того, тепер у багатьох мешканців “Рублевки” може з’явитися вкрай просте питання, якщо до Москви долітають звичайні дрони, то що буде, коли полетять крилаті ракети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України