Авторські статтіТехно

Астрономи: На Юпітері знайшли 12 нових місяців. Відео

Американські фахівці проводили пошук віддаленої планети в Сонячній системі, але натрапили на несподіване відкриття. Виявилося, що обертається навколо Юпітера 12 місяців.

Американським астрономам вдалося зробити несподіване відкриття, яке може перевернути загальноприйняте бачення планети Юпітер. Виявилося, що в нього є нові супутники. Розмір кожного з яких становить від одного до трьох кілометрів в діаметрі. Після детального їх вивчення повідомляється, що такі маленькі місяця знаходяться на різновіддаленій  відстані від материнської планети, а частина з них розташована у внутрішньому кільці планети.

До того ж кожен місяць обертається навколо Юпітера за властивий тільки йому кількість часу. Відомо, що декілька з них здійснюють такий оборот навколо планети-гіганта за один рік, а інші за 1,5 і навіть два роки.

Вчені впевнені, що їх відкриття відбулося випадковим чином, але від цього не стає менш значущим. На сьогоднішній день разом з виявленими місяцями у найбільшої планети Сонячної системи налічується 79 супутників.

Астрономы: На Юпитере нашли 12 новых лун

Нагадаємо, що раніше вчені з Каліфорнійського університету в Ріверсайді і Університету в Південний Квінсленді виявили більше сотні гігантських планет, поряд з якими можуть перебувати супутники, придатні для життя. Велика частина з них супроводжує Юпітер і Сатурн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України