Астрономи: На Юпітері знайшли 12 нових місяців. Відео

Американські фахівці проводили пошук віддаленої планети в Сонячній системі, але натрапили на несподіване відкриття. Виявилося, що обертається навколо Юпітера 12 місяців.

Американським астрономам вдалося зробити несподіване відкриття, яке може перевернути загальноприйняте бачення планети Юпітер. Виявилося, що в нього є нові супутники. Розмір кожного з яких становить від одного до трьох кілометрів в діаметрі. Після детального їх вивчення повідомляється, що такі маленькі місяця знаходяться на різновіддаленій  відстані від материнської планети, а частина з них розташована у внутрішньому кільці планети.

До того ж кожен місяць обертається навколо Юпітера за властивий тільки йому кількість часу. Відомо, що декілька з них здійснюють такий оборот навколо планети-гіганта за один рік, а інші за 1,5 і навіть два роки.

Вчені впевнені, що їх відкриття відбулося випадковим чином, але від цього не стає менш значущим. На сьогоднішній день разом з виявленими місяцями у найбільшої планети Сонячної системи налічується 79 супутників.

Нагадаємо, що раніше вчені з Каліфорнійського університету в Ріверсайді і Університету в Південний Квінсленді виявили більше сотні гігантських планет, поряд з якими можуть перебувати супутники, придатні для життя. Велика частина з них супроводжує Юпітер і Сатурн.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh