Авторські статтіТехно

Астронавти МКС візьмуть з собою в політ іграшку таксу

Командир корабля з Росії поділився деякими деталями польоту і розповів, для чого необхідна плюшева іграшка космонавтам на кораблі.

Командувач космічним кораблем «Союз МС-10» Олексій Овчінін розповів, що вилетить на Міжнародну космічну станцію 11 жовтня 2018 року і при цьому вони з колегою з NASA Ніком Хейгом візьмуть з собою у політ на корабель плюшеву таксу. Минулого разу це була сова, а тепер вони вирішили змінити іграшку. Вона буде там не для розваг, а в якості індикатора невагомості, так як космонавти досить міцно пристебнуті до своїх місцях, вони все одно повинні розуміти, коли вона настає.
Також астронавт заявив, що в космос вони беруть з собою магнітний 3D-биопринтер для проведення експерименту.

«На нашому кораблі полетить обладнання, і Росія вперше в космосі буде проводити експеримент. Будемо намагатися друкувати тканини на цьому біопринтері», – поділився Олексій Овчінін.

Раніше повідомлялося, що фахівці з Росії та США планують продовжити спільні дослідження на Міжнародної орбітальній станції «Союз». Начальник центру підготовки майбутніх космонавтів поділився цією інформацією і заявив, що в разі продовження співробітництва російські астронавти зможуть прилітати на станцію на кораблях американського агентства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України