Астронавт розповів, чим пахне на МКС

Один з космонавтів NASA Челл Лінгрен розповів, чим пахне на космічній станції. Чоловік був здивований солодким повітрям на кораблі.

Челл Лінгрен заявив, що він був дуже вражений станцією МКС. Коли вони вилетіли з Землі, космонавт дуже чекав того моменту, коли він побачить планету з боку. Також Челл був твердо впевнений, що на станції буде не дуже приємний запах начебто роздягальні в спортзалі, так як там немає можливості провітрити приміщення, відкривши кватирку. Однак, прибувши на станцію, Лінгрена чекав сюрприз: там стояв солодкий запах, адже на МКС стоїть сучасне обладнання, яке фільтрує повітря і воду. Також апарат забезпечує нормальну температуру, комфортну для життєдіяльності і світло. Система переробляє половину видихуваного вуглекислого газу в повітря. Проте NASA повідомляє, що для подорожі на Марс цього мало. Переробка повітря повинна досягати 75 або навіть 100 відсотків.

Однак не у всіх МКС асоціюється з солодким запахом. Наприклад, Скотт Келлі згадує, як на кораблі стояв запах поту, коли космонавти переодягалися в інші костюми, які не пралися вже кілька тижнів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh