Авторські статтіТехно

Астронавт розповів, чим пахне на МКС

Один з космонавтів NASA Челл Лінгрен розповів, чим пахне на космічній станції. Чоловік був здивований солодким повітрям на кораблі.

Челл Лінгрен заявив, що він був дуже вражений станцією МКС. Коли вони вилетіли з Землі, космонавт дуже чекав того моменту, коли він побачить планету з боку. Також Челл був твердо впевнений, що на станції буде не дуже приємний запах начебто роздягальні в спортзалі, так як там немає можливості провітрити приміщення, відкривши кватирку. Однак, прибувши на станцію, Лінгрена чекав сюрприз: там стояв солодкий запах, адже на МКС стоїть сучасне обладнання, яке фільтрує повітря і воду. Також апарат забезпечує нормальну температуру, комфортну для життєдіяльності і світло. Система переробляє половину видихуваного вуглекислого газу в повітря. Проте NASA повідомляє, що для подорожі на Марс цього мало. Переробка повітря повинна досягати 75 або навіть 100 відсотків.

Однак не у всіх МКС асоціюється з солодким запахом. Наприклад, Скотт Келлі згадує, як на кораблі стояв запах поту, коли космонавти переодягалися в інші костюми, які не пралися вже кілька тижнів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України