Авторські статтіЗдоров'я

5 попереджувальних сигналів: про що каже біль у різних частинах голови

Голова, напевно, періодично болить у всіх. Іноді ми самі є винуватцями головного болю. Хороша вечірка, як відомо, може легко зіпсувати весь наступний день. Але як бути, коли біль з’єднання являється немов з нізвідки? Головний біль, як і інші її види, ніби намагається нам сказати “Гей, зупинись. Мені дечого не вистачає…”. Так що ж це — “дещо”?

1. Раптова і швидко поширювана біль у скронях або в маківці

Така біль лякає найбільше, тому що вона з’єднання являється раптово і дуже швидко посилюється. Вона немов звалюється на вас зверху. На таку головний біль важливо звернути увагу і звернути до лікаря, так як вона може індикатором багатьох проблем зі здоров ям, серед яких субарахноїдальний крововилив, яке небезпечне для життя людини.

2. Болі після травми

Якщо ви отримали травму голови, не забувайте час від часу спостерігатися у лікаря. Часто травми голови не проходять безслідно і з часом можуть проявлятися у вигляді частих головних болів.

3. Головний біль вранці

Якщо ви прокидаєтеся і відчуваєте жахливий головний біль — це явний знак негайно звернути до лікаря. Згідно Національному інституту неврології, така біль — це ознака наявності серйозних проблем зі здоров ям. Це може бути як підвищений тиск, так і нічне апное і навіть пухлина головного мозку.

4. Біль в одному оці або навколо нього (кластерна біль)

Кластерна головний біль, вона ж «самогубна головний біль», настільки сильна, що багато вчених считают, що це найсильніша біль, яку може відчувати людина.

5. Головна біль, який супроводжує нудота, проблеми із зором

Обов’язково зверніться до лікаря, якщо головного болю супроводжують зміни в зорі, нудота, роздратованість, біль у шиї, поганий настрій.

Коротка пам’ятка

  • Якщо ви відчуваєте біль у вилицях або над очима, то, можливо, причина в гаймориті.
  • Якщо ви відчуваєте біль в потилиці і верхньої частини шиї, то проблема, може бути, криється в шиї (викривлення, остеохондроз).
  • Мігрені характерна пульсуюча біль, нудота, зміни в зорі.
  • При підвищеному тиску біль часто ніби здавлює голову по всій окружності.

Поспішай поділитися цінними порадами з друзями, не лишай їх можливості дізнатися це

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України