Життя

Астрологи назвали п’ять найбільш небезпечних днів лютого 2020 року

Бережіть себе!

Небезпечні дні вимагають максимальної обережності, але це не означає, що вам обов’язково пощастить. Просто потрібно не забувати про наявність запасного плану і про те, що всі важливі справи в цей час потребують особливої уваги та концентрації. Ознайомтеся також з сприятливими днями лютого, щоб знаті, коли можна натиснути на газ до упору.

6 лютого — день усамітнення

Сімейним людям можна побути з сім’єю, але чекати від всіх навколо відкритості, доброти і любові не варто. Новий Місяць погано поєднується з Раком, тому очікується сильний енергетичний дисонанс. Він позначиться на бажанні людей знаходити спільну мову і бути гнучкими. Астрологи радять насолодитися самотністю, якщо ніхто з найближчого оточення не виявлятиме ініціативи і не запросити вас відпочити після роботи.

Домогтися великих успіхів 6 лютого, швидше за все, не вийде. Це означає, що зайві амбіції в цей день будуть тільки заважати.

9 лютого — повний і сильний Місяць у Леві

У цей день Місяць буде знаходитися близько до перигею, тобто до самої близької точці орбіти до Землі. Сила Місяця сильно зросте — і це не найкраща новина, адже нас чекає повний Місяць у Леві. Енергія стихії Вогню зіллється з активністю непередбачуваною Місяця. Із-за цього найбільш проблемною сферою 9 лютого стані ділова. На щастя, це неділю, тому багато будуть звільнені від роботи.

З іншого боку, у кожного з нас є якісь особисті справи, які ми хочемо зробити в неділю. Варто уникати їх, тому що з високою ймовірністю вони можуть не вийти. Астрогоги рекомендують зробити 9 лютого вдень відпочинку від будь-яких справ і обов’язків.

17 лютого — день початку ретроградности Меркурія

Ця маленька, але швидка планета сильно впливає на події в нашому житті, а також на настрій людей. У періоди ретроградности Меркурія люди стають менш розважливими і більш схильними до образ. Меркурій в ретроградному стані заважає укладати угоди, знайомитися, знаходити компроміси. Особливо небезпечним є день початку зворотного руху.

Це буде небезпечний понеділок, в який не варто виходити за рамки дозволеного. Можна наткнутися на великі проблеми, тому краще просто займатися своїми обов’язками, не давати нікому порожніх обіцянок і не домагатися свого хитрістю. Також в цей день астрологи рекомендують не робити великих покупок, особливо через інтернет.

24 лютого — день інтелектуального спаду

24 число — перший день зростання Місяця, який пройде під егідою Риб. Серйозних проблем варто очікувати всім, хто займається інтелектуальною діяльністю: Риби відповідають за мотивацію і кмітливість, але в перший день зростання місячного диска ефект майже завжди є зворотним.

Крім цього можливі стреси, підвищення тривоги і втоми. Зняти їх допоможе корисна медитація на очищення свідомості. Не спрощує ситуацію і ті, що це буде понеділок. У перший день тижня важливо не втратити впевненість у собі, так що всі можливі негаразди не варто сприймати надто близько до серця. Потрібно пам ” ятати про те, що вони є частиною нашого життя.

29 лютого — «високосний день»

2020 рік є високосним, а 29 лютого — часом найбільшої концентрації проблем і негараздів. Експерти сайту Голосу українською настійно рекомендують у цей день обережніше ставитися до нових справ і знайомств. Не варто ризикувати і починати займатися чимось незвичним. На щастя, в цьому році 29 число припадає на суботу, тому можна буде сфокусуватися на простих домашніх справах, відпочинку і релаксації.

Саме так і варто прожити цей день — у спокої і безтурботному відпочинку. Якщо ж вам доведеться зайнятися роботою або якщо вас чекає повноцінний робочий день, то потрібно тримати вухо гостро. Бажано уникати великих витрат, сварок і негараздів. Навіть маленька проблема здатна перерости в цей день в щось грандіозне і неприємне.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.