Новини з Австрії

В Австрії на вихідних очікується до +17 градусів : зими більше не буде?

Зими більше немає? — У вихідні дні температура від +7 до +17 градусів забезпечує весну практично у всій Австрії

Ураган «Лоліта» в даний час лютує в Німеччині, викликаючи численні аварії і травми. Проте в найближчі вихідні зима візьме перерву: вже в четвер нас чекають денні температури від +5 до +11 градусів — в суботу подекуди прогнозуються навіть температури від +7 до +15 градусів. Так що перші весняні почуття в цьому році можуть з’явитися в найближчі дні.

Четвер: хмарно, вітер слабкий до помірного, але з заходу на сході ще кілька годин. Ранні температури від мінус 5 до плюс 3 градусів, максимальні температури вдень близько 5 — 11 градусів тепла.

П’ятниця: теплий фронт із заходу приносить дещо більш сильну хмарність. На північній стороні Альп, на півночі і сході до полудня навіть невеликі дощі. Але потім встановиться суха погода зі значно більшою кількістю сонячного світла, особливо на півдні. Вітер дме помірно, на півночі і сході, а в горах — від бурхливого з заходу на північний захід. Найнижчі температури мінус 4 і плюс 6 градусів. Максимальна денна температура від 8 до 14 градусів тепла.

Субота: сонце світить довше, особливо у східній половині та на півдні. В решті Австрії висока хмарність. Ранні температури між мінус 3 градуси, на півдні та місцями плюс 8 градусів на північній стороні Альп, максимальні денні температури від +7 до +15 градусів.

У неділю трапиться попередній температурний рекорд: очікується до + 17 градусів, наприклад, в деяких районах Нижньої Австрії. Лінія снігу підніметься з 1800 до 2300 метрів і буде дути сильний західний вітер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України