Астрофізики знайшли «космічну пустелю»

Американські астрофізики виявили в космосі величезний простір, що пустує, в сузір’ї Риб. «Галактична пустеля» ставить серйозні обмеження багатьом науковим теоріям про виникнення Всесвіту.

Астрофізики з Каліфорнійського університету В Лос-Анджелесі, США в ході спостереження за найдавнішими галактиками Всесвіті виявили цікаву аномалію – величезну сферу без всяких зірок або інших космічних тіл у сузір’ї Риб. Результати дослідження «галактичної пустелі» опублікували в американському науковому журналі The Astrophysical Journal.

Пустельна космічна аномалія діаметром в 500 мільйонів світлових років своїм існуванням змінює сучасні уявлення наукового співтовариства про виникнення всесвіту. Стівен Фурланетто, автор книги The First Galaxies in the Universe, розповів, що останні спостереження вчених дозволяють припустити, що матерія розподілена по Всесвіту набагато менш однорідна, ніж було прийнято вважати раніше.

Виявлення чергової «космічній пустелі» таких великих розмірів може бути доказом, так і спростуванням теорії «павутини», висунутої космологами. Її основна ідея полягає в тому, що матерія розташовується у вигляді ниткоподібних згустків, які розділені гігантськими порожнечами. Пояснюється дане явище як своєрідний результат впливу хвилі Великого вибуху, нерівномірно розприділяючого матерію по Всесвіту, що стрімко розширюється .

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh